CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Aktuality 5 tipů z naší "HRABÁRNY"

Aktuality

5 tipů z naší "HRABÁRNY"

Věděli jste, že v pražské prodejně najdete místo plné mističek, kterému familierně přezdíváme "hrabárna"? Najdete zde drobnosti, které oceníte při výrobě věnce, drobné dekorace nebo hand made dárku.

Hlavní myšlenkou hrabárny je nabídnout kusový prodej zboží rozbaleného z většího balení nebo drobností, které upotřebíte při své tvorbě. Prodej po kusech zákazcíci oceňují hlavně při nákupu dřevěných polotovarů (koulí, figurek, kroužků, koleček), vatových polotovarů a drobných dekorací.

 

Dřevěné koule s dírou z nelakované dřeva se mohou hodit při výrobě panenky, loutky, na zápichy, použít je můžete i jako korálky. Na e-shopu jsou k dispozici v balení po 25 nebo 50 kusech. V pražské prodejně je zakoupíte po kusech, stejně jako dřevěné kroužky a figurky.

  

Ptáte se, k čemu použít například vatové polotovary? Ty jsou vhodné na malování akrylovými barvami a zakomponování do různých dekorací nebo výrobu figurek. Akrylovou barvou se natírají opravdu snadno a často je doporučujeme pro tvoření s dětmi. Inspirujte se návodem Ivany Kapounové na tečkovaná zvířátka.

Slaměné a proutěné věnce se mohou aktuálně hodit na podzimní nebo dušičkový věneček. Samozřejmostí jsou i sezónní přízdoby k dozdobení. Přijďte si vybrat. Máme pro vás přichystanou ukázku věnce v barvách podzimu.

  

Nedílnou součástí nabídky jsou také kovové přívěsky. Využijete je klasicky jako přívěsek na krk či náramek, krásné jsou ve spojení s papírem. Dárkovou krabičkou zdobenou peříčkem určitě potěšíte maminku, babičku i paní učitelku.

Velmi oblíbené jsou i dřevěné kulatiny. Nabídneme vám plátky břízy, habru nebo lísky. Některé jsou včetně očka nebo otvoru. Jsou krásné samy o sobě, použít je lze různými způsoby. Jako podklad netradiční gratulace, svatební dekorace, k focení nebo výstavce drobných výrobků, pyrografii.

Těšíme se na vás v prodejně v Praze 7. 
Míla a Iva.

Tvořte s námi.

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (15.9 + 5.8) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru