CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Barvy ve spreji PINTY PLUS HOME a EVOLUTION

Aktuality

Barvy ve spreji PINTY PLUS HOME a EVOLUTION

V pražské prodejně jsme pro vás rozšířili sortiment barev ve spreji španělské značky Novasol o řadu Pintyplus HOME a EVOLUTION. Stojan plný barev najdete v zadní části prodejny. Součástí stojanu jsou také spreje Pintyplus CHALK a AQUA, které jsou v nabídce e-shopu. Barvy řady Pintyplus HOME a EVOLUTION koupíte pouze v kamenné prodejně.

Pintyplus HOME je rychleschnoucí barva ve spreji na vodní bázi vytvořená speciálně pro použití v domácnosti. Vhodná na všechny povrchy. Vyrobená na vodní bázi. Velmi vysoká výtěžnost až 3 m². Odstíny byly vybrány v souladu se současnými a budoucími trendy ve světě interiérového designu.

Kde použít barvu ve spreji Pintyplus HOME?

Tato barva byla vyvinuta pro časté a běžné použití v domácnosti. Její možnosti uplatnění jsou téměř nekonečné, od středně velkých ploch jako jsou části zdí, dveře, okna nebo kusů nábytku – skříňky, příborníky, komody, židle či stoly. Vynikající je také pro nejrůznější dekorativní předměty, jako jsou keramické figurky, rámečky, vázy, dokonce i pro textilie, například koberečky.

Pintyplus EVOLUTION je rychleschnoucí akrylový sprej v odstínech RAL. Vhodný pro použití v interiéru i exteriéru. Poskytuje vynikající ochranu a hladký jednotný vzhled povrchu. Díky svému rychlému schnutí ideální pro barvení povrchů, kde je potřeba rychlá manipulace. K dispozici ve standardních barvách RAL pro účely údržby a oprav nebo jen pro dekorování předmětů.

Kde použít barvu ve spreji Pintyplus EVOLUTION?

Perfektně drží na jakémkoli povrchu: dřevo, kov, kámen, papír, karton a některé plasty a má široké možnosti použití: od průmyslového vybavení, trubek nebo technických dílů, až po dekorativní předměty, jako jsou židle, lavičky, zahradní stoly nebo dokonce lustry.

V nabídce najdete také metalické barvy ve spreji Pintyplus EVOLUTION ve čtyřech odstínech (zlatá, stříbrná, měděná a růžově zlatá). Mají lesklý vzhled, jsou rychleschnoucí, odolné i v exteriéru.

Jak jsme zmínili, stálicí naší nabídky jsou spreje řady Pintyplus CHALK a Pintyplus AQUA, které lze aplikovat na různé povrchy.

Spreje AQUA mají menší obsah 150 ml a zajímanou škálu odstínů. Jsou proto vhodné k dekorování menších předmětů, kartonových, dřevěných i polystyrenových polotovarů.

Stojan najdete ve spodní části prodejny, kde máme širokou nabídku pláten, papírů větších formátů, rýžových papírů a kartonových písmen.

Těšíme se na vás v prodejně v Praze 7
Míla a Iva

Zdroj: novasolspreje.cz

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (20.5 + 0.0) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru