CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Davona a Paddleboard Fest Beroun

Aktuality

Davona a Paddleboard Fest Beroun

Davona byla jedním ze sponzorů akce, kterou pořádal Paddleboard Beroun a věnovala dárky do tomboly. Pojďte se s námi podívat, jak akce probíhala. Tvoření a sportování má víc společného než se zdá.

Tvoření přináší relax, zábavu a radost z výsledku. Stejné pocity zažíváte, i když sportujete.

  

Akce s názvem PADDLEBOARD FEST BEROUN se konala v létě tohoto roku a akci organizoval Paddleboard Beroun. Účastníci mezi sebou soutěžili ve dvou kategoriích. Pro začínajíci závodníky to byla kategorie Hobby a pokročilé závodníky jste mohli vidět v kategorii Open. Obě tyto kategorie byly rozděleny do podkategorií muži, ženy, junioři a děti.

Tak co, líbí se vám to? Přemýšlíte, že si příští rok mezi tvořením odskočíte zasoutěžit? :)

Pro závodníky byla připravena bohatá tombola, které byla hrdým partnerem i Davona. Akce se koná 1x ročně a je součástí Českého poháru v paddleboardingu. Ti nejlepší vyhráli keramické medaile, které pro ně připravili umělci z chráněné dílny Dobromysl. 

Jak říkají pořadatelé akce: "Cílem akce je zábavnou formou prověřit své síly, získat nové zkušenosti ve společnosti ostatních závodníků a současně seznámit veřejnost s tímto dynamicky se rozvíjejícím sportem, který všestranně rozvíjí celý stabilizační systém a je vhodný pro všechny věkové kategorie." 

I proto se Davona rozhodla být sponzorem a podpořit Paddleboard Fest. Vidíme v tom jistou spojitost mezi tvořením a sportem. Když tvoříte, prověřujete své síly jako je trpělivost, zručnost či jemná motorika. Stejně tak ve sportu s každým dalším krokem získáváte nové zkušenosti, které vám pomáhají stát se zase o něco lepšími. Ať už se věnujete čemukoliv, důležité je, že vám to přináší radost.

Tvořte s námi.
Tým Davona.
 

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (39.0 + 13.6) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru