CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Davona vás zve do divadla

Aktuality

Davona vás zve do divadla

Co má společné kreativní obchod s výtvarnými potřebami a divadlo? Přece lidi a divadelní kulisy. Z produktů, které běžně dostanete v Davoně, nyní můžete vidět kulisy na prknech, co znamenají svět.

Loňský rok nebyl lehký a mnohá odvětví si musela dát pauzu. Snažíme se držet spolu, co to jen jde, a vzájemně se podporovat napříč celým spektrem. I zdánlivě nekombinovatelná spolupráce může nakonec vyústit do něčeho pěkného. A to je i tento případ. Zveme vás do divadla.

Jelikož si vážíme každého jednoho zákazníka, rozhodli jsme se pro vás udělat soutěž o 2 vstupenky na premiéru představení "Jsem krásná???". Je to bláznivá komedie se zpěvy o jedné ženě a dvou mužích. 

Herečka v nejlepších letech Andělka cítí svou poslední šanci. Pro roli je ochotna udělat vše a tak se ve svém bytě chystá na příchod filmového producenta. Co se ale stane, když si ho splete s mladým novinářem? A k čemu dojde, když se v jejím bytě sejdou dva muži, kteří se nesmí potkat? Bláznivá komedie plná písniček, které jen tak nedostanete z hlavy (např. Venoušku, Venoušku, Ty české panenky, Já mám devět kanárů), může začít! V hlavní roli se představí herci známí z filmů či seriálů a někteří zpěváci. Herečku Andělku ztvární Veronika Jeníková nebo zpěvačka Heidi Janků, producenta si zahrají Bronislav Kotiš nebo Daniel Rous a novináře Ladislav Ondřej nebo zpěvák Martin France či herec, zpěvák a tanečník Petr Šudoma. Autorkou původní české komedie je Monika Brabcová, režisérkou Martha Olšrovou a o hudební nastudování se postaral Jakub Přibyl.

Zapojte se do soutěže na našem facebooku přímo ZDE a jste ve hře o 2 vstupenky na premiéru 11. 10. v 19:00 hodin. 

Držíme vám pěsti!
Tým Davona

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (18.9 + 19.1) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru