CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Dětské sady Avenue Mandarine

Aktuality

Dětské sady Avenue Mandarine

Máme pro vás spoustu novinek z Francie, které se budou líbit vám, vašim dětem i vaší peněžence. Rozvíjejí jemnou motoriku a fantazii. Zastavte se v naší pražské prodejně a objevte francouzskou značku Avenue Mandarine. Jedná se o kreativní sady pro děti.

Vezmeme-li překlad značky Avenue Mandarine doslovně, jde o mandarinkovou alej, která má evokovat sladkou chuť mandarinky a dětství. Právě ty milé okamžiky a vzpomínky na dětství si děti mohou uchovat při společném tvoření, kterým dětem dáváte najevo, že jste tu pro ně, a že vám na nich záleží.

Už jen samotné vybarvování omalovánek dětem rozvíjí jemnou motoriku i fantazii. Při vybarvování omalovánek plakátového formátu si můžete s dětmi vyprávět příběhy, plánovat výlety spojené s tématem omalovánek, tvořit, vystřihovat a lepit. Záleží jen na vaší fantazii. Omalovánky v roli ( 5 m × 0,35 m) jsou dostupné v šesti designech: prehistorické, na farmě, ekologické město, princezny a princové, ekosystém a podmořský svět.

Omalovánky plné masek, které obsahují 24 kusů, se mohou hodit na narozeninovou party, školkové nebo i školní akce. Motivy předstřižených motivů děti vybarví, vyjmou z bloku, dodekorují třpytivými lepidly, doplní kloboukovou gumičkou (koupíte v pražské prodejně v bílé i černé barvě) a mohou podniknout tématickou bojovku či výpravu do světa vlastní představivosti.

Stejným způsobem lze použít i škrabošky, které se zkrátka všem líbí. V nabídce jsou šrabošky jednorožce, motýlka, piráta, medvídka nebo princezny.

Při plánování narozeninové party oceníte i omalovánky záložkového formátu. Jsou velmi roztomilé a za výbornou cenu. Opět nabídneme několik zvířecích motivů. Mít originální záložku do knížky, to přeci stojí za to. Radost mohou udělat jako dárek babičce i kamarádovi.

Omalovánek nabízíme opravdu dostatek, jsou velmi tvůrčí a s krásnými motivy. Zajímavé jsou i omalovánky s 3D efektem. Děti je po vybarvení vyjmou z bloku a použijí je dle fantazie. Mandaly s motivy zvířátek lze doladit pohyblivými očíčky a vyzdobit si s nimi třeba dětský pokojíček.

Pomalovat děti mohou i kartonové zvířátko. Velké sady vhodné jako dárek obsahují kartonové zvířátko a kvalitní markery značky Pébeo.

Dost už bylo vybarvování, krásného výsledku děti dosáhnout i při šití zvířátka z plsti, které poslouží jako přívěsek nebo mazlík. Sady nabízíme v menším i větším provedení.

Kreativní sady obsahují komletní vybavu: díly z plsti s perforovanými dírkami pro snadné šití, vatu na vycpání dekorace, plastovou jehlu, nitě a obrázkový návod.

Děti mají z výsledku radost a mohou si přívěskem ozdobit batoh, aktovku nebo klíče. Dětské šití podporuje rozvoj trpělivosti a soustředění.

Malé slečny osloví sady na výrobu vyšívaných náramků. Mohou si ušít náramky pro sebe nebo obdarovat kamarádku.

Nabídku značky Avenue Mandarine v pražské prodejně stále rozšiřujeme. Koupíte u nás menší i větší dárkové sady. Za zmínku stojí také textilní sady k vybarvení, o kterých se dozvíte více ZDE. Přijeďte si vybrat.

Těšíme se na vás v prodejně v Praze 7
Míla a Iva

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (18.1 + 16.3) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru