CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Djeco - kreativní sady pro nejmenší

Aktuality

Djeco - kreativní sady pro nejmenší

Jak zabavit děti? Tím nejlepším tipem mohou být kreativní sady francouzské značky Djeco. Značka Djeco spolupracuje s umělci, kteří dodávají sadám na výjimečnosti a originalitě. Jsou uznávané pro své výtvarné zpracování a kvalitu. Přijďte si vybrat.

Jak už jsme zmínili, nabídka pražské prodejny je někdy odlišná od nabídky našeho e-shopu. Stejně tak je tomu i u nabídky francouzké značky Djeco, kterou lze koupit pouze v pražské prodejně. Při výběru kreativních sad jsme se tentokrát zaměřili především na děti předškolního věku.

Čím zabavit batola? Skvělou volbou jsou vodní omalovánky. V kreativním kompletu najdete vodní štetec a čtyři různé obrázky, které děti "vybarví". Malování magickou tužkou s opětovně se odkrývajícími obrázky děti fascinují. Obrázek zůstane odkrytý dokud malba nezaschne. Dá se opakovaně používat a pro své praktické balení se skvěle hodí na cesty a dovolenou.

Další oblíbenou zábavou pro děti od 18 měsíců jsou přemístitelné samolepky s hravým pozadím. Zábavnou formou u dětí rozvíjí fantazii, jemnou motoriku a smysl pro příběh. Opět ideální na cesty.

 

Pro děti ve věku 3 až 6 let máme k dispozici výtvarně laděné sady. Velmi oblíbené jsou sametové omalovánky. Sametové ohraničení nedovolí dětem přetáhnout. Vzniknout dokonalá umělecká díla vhodná k zarámování a dekorování dětského pokojíku.

Další výtvarné sady jsou zaměřené na rozvoj jemné motoriky, trénování barev a citu pro detail. Sady dotvoř si své zvířátko, proplétací obrázky nebo barevné puntíky jsou tím pravým dárkem pro volné chvilky.

Top produktem jsou samolepky různých motivů pro holky i kluky. Vytvoří s nimi vlastní příběh, přání nebo prázdninový deník. Přijďte si k nám vybrat. Vedle těchto sad u nás koupíte také tetovací obtisky, škrabací obrázky a jiné kreativní sady.

 

Portfolio francouzkých značek jsme rozšířili i o značku Avenue Mandarine. Více se dozvíte v našem minulém článku ZDE.

Těšíme se na vás.

Tvořte s námi.

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (16.1 + 6.3) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru