CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Malířské stojany - stolní i ateliérové

Aktuality

Malířské stojany - stolní i ateliérové

V pražské prodejně pro vás máme nabídku malířských stojanů, které vám poslouží k pevnému uchycení plátna, případně jako elegantní dekorace interiéru. Ke stojanům nabídneme také kreslící desky jako pevný podklad pro malování a kreslení.
Autor: Davona s.r.o. 15. 3. 2021 Komentářů: 0

Stolní stojany:

  • stolní stojan Holbein - skladný a lehce nastavitelný, povrchově upraven ekologickým olejem. Jednou z jeho výhod je snadná manipulace. Plátno se fixuje shora pohyblivým jezdcem. Max. výška plátna 70cm, váha 3kg.
  • stolní stojan Tizian - z bukového masívu a bukové překližky včetně kufříku a paletky. Vhodný k malování a přenášení malířských potřeb. Má zajímavý úložný prostor, který nepřekáží při malování. Uvnitř kufříku najdete paletku a příčkami rozdělený prostor určený k ukládání potřeb. Max. výška plátna 70cm. Základna kufříku 34 x 55 cm. Váha 6kg.
  • stolní stojan kufříkový Renoir - z bukového dřeva a překližky včetně dřevěné paletky, je kombinací malířského stojanu a kufříku s vysouvací přihrádkou. Vyroben z bukového dřeva, povrchově upraven ekologickým olejem. Max. výška plátna 70cm, váha 5kg.

 

 Ateliérové stojany:

  •  malířský profi stojan Picasso - kvalitní bukové dřevo ošetřené eko olejem, s posuvným kovovým mechanismem. Profesionální malířský stojan s jednoduchým podpěrným korýtkem. Nejprodávanější model. Max. výška plátna 130cm, váha 8kg.
  • malířský stojan Goya - čtvercová základna pro lepší stabilitu, kvalitní bukové dřevo ošetřené eko olejem. Tzv."háčkový" stojan, který se vyznačuje tím, že po celé délce opěrné plochy plátna jsou boční vzpěrné lišty stejně vzdálené od středu, tudíž plátno je lépe fixováno. Posun vodící tyče s podpěrným korýtkem pro plátno je zajištěn kovovým mechanismem. Zdvojené korýtko skýtá prostor pro odkládání výtvarných pomůcek. Max. výška plátna 138cm, váha 12kg.

 

  •  malířský stojan Sisley - kvalitní, jednoduchý, masivní ateliérový stojan. Bukový bez povrchové úpravy. Mohou se na něm vyskytnout mírné tmavší záběhy jádra. Posun podpěrného korýtka pro plátno je zajištěn pomocí objímky a šroubů. Vhodný pro začínající výtvarníky a pro pevné uchycení obrazů na výstavách. Je možné jej také využít pro děti, nejedná se avšak o stojan dětský. Max. výška plátna je 138cm, váha 4kg.
  •  malířský stojan Rembrant - stojan je vyráběn z kvalitního bukového dřeva bez povrchové úpravy. Možné jsou mírné tmavšími záběhy jádra. Posun podpěrného korýtka pro plátno je zajištěn pomocí objímky a šroubů. Využívá se především pro výstavy obrazů, pro školy. Malířský stojan může být vhodný i pro děti, ale nejedná se o dětský malířský stojan. Bez horní fixace, v případě potřeby tohoto prvku se dá nahradit Picassem nebo ekonomičtější verzí Sisleym. Váha 4kg.
     

Doplňkový výtvarný sormiment pražské prodejny:

Autor: Davona s.r.o. 15. 3. 2021 Komentářů: 0

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (49.8 + 45.5) *

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru