CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Muzeum berounské keramiky 2022

Aktuality

Muzeum berounské keramiky 2022

Jsme tradičním partnerem a sponzorem soutěže, kterou každoročně pořádá Muzeum berounské keramiky. Letošní ročník měl téma Říše loutek.

Davona je hrdým sponzorem každoroční akce Muzea berounské keramiky. Rádi podporujeme umělce v našem regionu, ať se jedná o děti, dospělé nebo seniory. Tyto tři kategorie, děti, dospělí a kolektivní dílo, tvořily ve výtvarné soutěži, kde bylo krásné téma Říše loutek. 

Výtvarná soutěž probíhá ve druhé polovině školního roku a o prázdninách jsou soutěžní díla vystavená v Muzeu berounské keramiky, kde si je mohou prohlédnout všichni návštěvníci, kteří o vítězi hlasují. Letos se hlasování zúčastnilo přes 200 návštěvníků. Podívejte se na ukázku prací, které se soutěže zúčastnily. Pokud vás to inspiruje, neváhejte a přihlaste se příští rok do soutěže také.

  

  

  

  

Předávání výher, které Davona připravila pro vítěze, proběhlo 10. září 2022 u příležitosti tradiční berounské akce Hrnčířské trhy. 

Děkujeme všem účastníkům, kteří zaslali svá díla do muzea, všechny vytvořené loutky jsou úžasné a odměnu za výhru si soutěžící zaslouží.

Těšíme se na další ročník výtvarné soutěže v roce 2023 a už teď jsme zvědaví, jaké téma to bude. I vy se to včas dozvíte.

Tvořte s námi.

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (15.9 + 7.3) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru