CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Muzeum berounské keramiky 2023

Aktuality

Muzeum berounské keramiky 2023

Je to naše tradice, sponzorujeme soutěž, kterou pořádá Muzeum keramiky v Berouně. Letošní téma bylo Podmořský svět.

Davona je hrdým sponzorem každoroční akce Muzea berounské keramiky. Rádi podporujeme umělce v našem regionu, ať se jedná o děti, dospělé nebo seniory. Soutěží se vždy ve třech kategoriích, děti, dospělí a kolektivní dílo, letos to bylo na téma Podmořský svět.

Výtvarná soutěž probíhá ve druhé polovině školního roku a o prázdninách jsou soutěžní díla vystavená v Muzeu berounské keramiky, kde si je mohou prohlédnout všichni návštěvníci, kteří o vítězi hlasují. Bylo vystaveno 49 prací od 146 autorů. Hlasování se zúčastnilo 439 návštěvníků. Podívejte se na ukázku prací, které se soutěže zúčastnily. Pokud vás to inspiruje, neváhejte a přihlaste se příští rok do soutěže také.

  

Předávání výher, které Davona připravila pro vítěze, proběhlo 9. září 2023 u příležitosti tradiční berounské akce Hrnčířské trhy. Ceny předala starostka města Beroun RNDr. Soňa Chalupová.

Výsledky soutěže:

Dospělí - vítěz je Domov pro seniory Hostivice

Děti - vítězkou je Bára Václavíková, 12 let

Děti kolektiv - vítěz je keramický a výtvarný kroužek z Litně

Děkujeme všem účastníkům, kteří zaslali svá díla do muzea, všechna vytvořená díla s motivem podmořského světa jsou krásná a odměnu za výhru si soutěžící zaslouží.

Těšíme se na další ročník výtvarné soutěže v roce 2024 a už teď jsme zvědaví, jaké téma to bude. I vy se to včas dozvíte.

Tvořte s námi.

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (38.8 + 23.6) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru