CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Muzeum berounské keramiky Výtvarná soutěž 2021

Aktuality

Muzeum berounské keramiky Výtvarná soutěž 2021

Davona se již několik let účastní jako hrdý partner a sponzor soutěže muzea berounské keramiky. Letošní ročník měl téma svatá Ludmila.

Davona je pravidelným sponzorem akce Muzea berounské keramiky. Podporujeme umělce každého věku a rádi jsme se zúčastnili i letošního ročníku výtvarné soutěže 2021, jehož tématem bylo 1100 let se svatou Ludmilou. Soutěžilo se v několika kategoriích a všechna díla byla vystavena v muzeu, kde se na ně mohli zájemci podívat.

Na výstavě v muzeu jste se mohli přesvědčit, jak si soutěžící poradili se zadáním soutěže. Letos to byla tematicky vhodná plastika vytvořená libovolnou 3D výtvarnou technikou. Podívejte se na ukázku prací, které ve svých kategoriích zvítězily. Gratulujeme Lence Daňkové a Anežce Lidmilové.

  

Předávání výher, které Davona připravila pro vítěze, proběhlo 11. září 2021 u příležitosti tradiční berounské akce Hrnčířské trhy. Ceny předávala Soňa Chalupová, starostka města Beroun.

Děkujeme všem účastníkům, kteří zaslali svá díla do muzea nebo je přinesli k nám do Davony, všichni umělci se s tématem svaté Ludmily skvěle popasovali.

Těšíme se na další ročník výtvarné soutěže v roce 2022 a už teď jsme napjatí, jaké téma to bude. A nebojte se, dáme vám včas vdět, abyste se také mohli zúčastnit.

Tvořte s námi.

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (15.0 + 8.5) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru