CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Muzeum berounské keramiky Výtvarná soutěž 2024

Aktuality

Muzeum berounské keramiky Výtvarná soutěž 2024

Jsme tradičním partnerem a sponzorem soutěže, kterou každoročně pořádá Muzeum berounské keramiky. Letošní ročník má krásné téma Tajuplná zahrada. Zúčastnit se můžete i vy.

Davona je hrdá na to, že může být součástí tak inspirativního a kreativního projektu, jako je 3D výtvarná soutěž Muzea berounské keramiky. Podporujeme nadějné umělce každého věku, proto jsme již několik let tradičním sponzorem této soutěže. 

Zahrady mají v lidské historii zvláštní místo. Jsou symbolem klidu, krásy a tajemství. Tajuplná zahrada odráží nejen přírodní krásu, ale i lidskou fantazii a touhu po objevování nových světů. Tato soutěž představuje jedinečnou příležitost pro všechny věkové kategorie, aby využily své kreativní myšlení, sdílely své představy o tajuplných zahradách a zhmotnily je do uměleckého díla.

Uzávěrka soutěže bude 31. července 2024, výstava bude probíhat v Muzeu berounské keramiky 13. 8. - 4. 9. 2024. Hlasovat budou jako obvykle sami návštěvníci, a to ve třech kategoriích: děti, dospělí, kolektivní dílo. Díla do soutěže mohou být vyrobena jakoukoliv trojrozměrnou výtvarnou technikou a měla by se obsahově držet vypsaného tématu soutěže. Vyhlášení vítězů proběhne již tradičně v rámci oslav EHD v sobotu 7. 9. 2024 na náměstí J. Barranda.

Svá díla může přinést osobně do Muzea berounské keramiky v Berouně, do Davony v Králově Dvoře nebo do pražské prodejny Davona v Praze 7.

Foto z minulých ročníků

Věříme, že 3D soutěž na téma Tajuplná zahrada přinese nejen radost a zábavu, ale také novou inspiraci a chuť tvořit pro všechny zúčastněné.

Tvořte s námi.

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (31.8 + 11.8) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru