CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Pastelky SPARKLE Faber-Castell

Aktuality

Pastelky SPARKLE Faber-Castell

V pražské prodejně pro vás máme novinky německé značky Faber-Castell. Jde o řadu pastelek a tužek SPARKLE. Glitrový efekt na těle pastelky nebo tužky osloví především dámskou část zákazníků. Budou krásným dárkem nejenom na sv. Valentýna. Proč si je nekoupit jen tak, pro radost. Zastavíte se?

Výlet do hlavního města určitě spojte s návštěvou naší prodejny na pražské Letné. Přesnou adresu prodejny najdete ZDE. V nenápadné ulici Jana Zajíce najdete místo, které si vás získá. Obchod je nabitý inspirací, úsměvy a krásným zbožím. Horkou novinkou je stojan plný pastelek a tužek značky Faber-Castell, který najdete přímo u pultu. Součástí stojánku jsou také ořezávátka a gumy na gumování. 

Nová produktová řada grafitových tužek a pastelek Sparkle nabízí příjemné zpestření každodenního psaní a kreslení. Tužky a pastelky Sparkle mají speciální povrchovou úpravu se třpytivým efektem. Lesk a šarm nadchne každého příznivce elegantních doplňků. Typický ergonomický, trojhranný tvar umožňuje pohodlný úchop a speciální technologie zalepení tuhy ve dřevěném pouzdře zabraňuje polámání tuhy při pádu tužky nebo pastelky na zem. Psaní a kreslení tužkami a pastelkami Sparkle přinese radost plnou třpytu do všedního dne!

Pastelky vám nabídneme ve třech provedeních. V dárkovém balení po 12 nebo 20 kusech nebo v látkovém rolovacím pouzdře. Mají atraktivní barvy a ergonomický tvar pro snadný úchop. Vhodné jsou pro praváky i leváky.

Tužky Sparkle jsou k dispozici jak ve standardním provedení, tak i v provedení Jumbo. Lesklý perleťový lak a perleťová čepička na konci tužky propůjčují tužkám Sparkle luxusní design a šarm. Díky speciálně zalepené tuze ve dřevěném pouzdře tvrdosti B se tuha při pádu na zem nepoláme

K pastelkám vám rádi nabídneme luxusní umělecké omalovánky značky Avenue Mandarine, skicáky různých značek a mnoho dalšího. Přijedete se podívat a udělat si radost jen tak?

Těšíme se na vás v prodejně v Praze 7
Míla a Iva

Zdroj: oficiální stránky zn. Faber-Castell.cz.

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (24.9 + 23.1) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru