CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Podzim v obchodě

Aktuality

Podzim v obchodě

Období, které je krásné pro své barvy, vůni spadaného listí a večery, při kterých lze přemýšlet nad novou výzdobou u šálku horkého čaje je tu. A my vám chceme být inspirací jakou podzimní výzdobu přichystat.

Začít lze zcela jednoduše, novým obalem na kytičku a podzimní větvičkou, která je krásná sama o sobě. Květináč to nemusí být ledajaký, ale s příměsí bambusového vlákna. Je samosebou mrazuvzdorný.

Je pro vás tato varianta až moc snadná? Pro nadšence tu máme minerální papír a ubrouskovou techniku.

Je potřeba zmínit, že ubrousky zakoupíte v pražské prodejně kusově a vybrat je možné i z krásných podzimních motivů.

Ptáte se, jak takový papír s ubrouskem použít? Motiv první vrstvy ubousku vystřihnete a nalepíte lepidlem na decoupage k minerálnímu papíru. Po zaschnutí lepidla vystřihnete a dolatíte podle své fantazie a květinová dekorace na stůl je na světě. Podrobnější návod na decoupage najdete v odkazu ZDE.

Nesmíme zapomenout ani na podzimní věnec. K jeho výrobě u nás pořídíte vše potřebné. Základ věnce, jutu, vázací drátek i přízdoby. Za zmínku stojí i sisalové listy v oranžové barvě. S těmi se tvoří samo.

Přízdob máme opravdu velký výběr. Dřevěné javorové listy, žaludy, zvířátka - veverky, sovičky a jiné. 

U pultu najdete novinku! Stojan plný přírodních materiálů: eukalyptových šištiček, šišek z modřínu, sušených květů a mnoho dalšího. Lze je použít v různých typech dekorací s jinými přírodními materiály, stužkou nebo sisalem. Některé využijete i na Vánoce. No není to krása? :)

Podzimní výzdobu budete mít kompletní jedině s lucerničkou. Vyrobíte ji ze zavařovací sklenice nebo skleničky od jogurtu. Děti skleničku natupují akrylovou barvou a ozdobí třeba javorovými listy a provázkem.

Maminky použijí techniku macramé a ty zdatnější si vyrobí i svíčku z parafínového základu, včelího vosku nebo plátu. K výrobě svíček u nás koupíte všechny potřeby. Pouze v prodejně nabídneme bavlněný knot prodávaný v metráži.

Těšíme se na vás v prodejně v Praze 7
Míla a Iva

Tvořte s námi.  

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (45.1 + 18.3) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru