CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Velikonoční a jarní dekorace na Praze 7

Aktuality

Velikonoční a jarní dekorace na Praze 7

Rádi bychom vám představili sezónní nabídku pražské prodejny, která je částečně odlišná od našeho e-shopu. Máte-li o nějaké zboží zájem, napište nám přímo na e-mail prodejny nebo zavolejte na telefon 731 444 142. Objednávku vám rádi přichystáme s vyzvednutím ve výdejním okénku.

S přícházejícím jarem je čas na výrobu jarních a velikonočních dekorací. Proč si tedy nedozdobit závěsné dekorace, plastová, vatová nebo kartonová vajíčka?

Jaké zboží lze tedy na pražské prodejně objednat?

  • dekorace ze surového dřeva
  • plastová, vatová a kartonová vajíčka
  • kartonové skořápky a zajíčky z vaty
  • barvy na vajíčka a voskovky
  • sady k dekorování vajíček
  • vodové obtisky a samolepky
  • jarní a velikonoční přízdoby
  • slaměné a proutěné věnce

Dřevěné závěsy jsou dostupné v šesti motivech (zajíc, vajíčko, slepička, srdíčko, motýl, kytička). Kartonová vajíčka ve dvou velikostech (6 a 4 cm). Vajíčka i závěsy u nás pořídíte za krásných 14,- Kč. Kontakt na prodejnu ZDE.

 

Dekorace k zavěšení můžete doladit několika způsoby. Pomalovat je akrylovými barvami, použít techniku decoupage, dekorovat je korálky navlečenými na drátku. Půvabné jsou i v přírodní podobě.

Polotovary vajíček jsou skvělou volbou pro tvoření s dětmi. Na e-shopu najdete vajíčka z polystyrenu. Na kamenné prodejně nabízíme již zmíněná kartonová, plastová nebo vatová vajíčka.

Hravou formou můžete použít také kartonové skořápky a udělat z nich mini květináčky (koupíte pouze na prodejně za 30,- Kč).

Zejména plastová vajička jsou cenově zajímavá (6 cm za 6,- Kč, 8,5 cm za 8,- Kč) a poslouží jako základ pro kuličkovou hmotu Foam Clay, kterou najdete i na e-shopu. Hmotu děti jednoduše rozválí na menší placku, vajíčko obalí a dotvoří jako slepičku, kohoutka či zajíčka.

Kdo nemá čas ani náladu na tvoření, může vybrat již dekorovaná plastová vajíčka včetně mašličky.

Zdobení klasických slepičích vajíček bude hračka se sadami na jejich dotvoření nebo klasickými barvami na vajíčka. Za zmínku stojí sada na jarní decoupage, zdobení slámou, vyškrabování nebo samolepky na vajíčka. Určitě se vám hodí i bílá voskovka (9,- Kč za kus).

Vyberete u nás velikonoční i jarní přízdoby. Menší motivy za 6,- Kč, větší za 12,- Kč.

Samozřejmostí každé sezónní výzdoby jsou slámové i proutěné věnce. Slámové věnce máme dostupné ve čtyřech velikostech (15 cm, 20 cm, 30 cm a 40 cm) v cenové hladině od 23,- Kč do 51 kč.

Těšíme se na vás.

Pozn. Na této stránce jsou použity produktové fotografie dodavatele.

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (10.8 + 1.4) *

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru