CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Zápisníky Rhodia prémiové kvality

Aktuality

Zápisníky Rhodia prémiové kvality

Sametově hladký koženkový obal, kvalitní papír i zpracování. To jsou designové zápisníky francouzské značky Rhodia. Jejich notesy jsou určené pro kreativní duše, milovníky designových značek a bullet journalu. A zajisté mile překvapí pod vánočním stromkem.

Název francouzské značky Rhodia, která je charakteristická pro širokou nabídku zápisníků, je velmi poetický. Je odvozený od oblasti řeky Rhôny, kde se místním obyvatelům přezdívá Rhodaniens. Tady příběh ještě nekončí. V logu značky Rhodia jsou dva stromy, jedle, které pojí čára. Ta je symbolem spolupráce bratří Henriho a Roberta Vérilhacových, zakladateli firmy. Logo navrhla jedním tahem manželka Henriho, Antonia. Značka je tedy přezdívána jako ta se dvěma jedlemi. Na trhu je od roku 1934.

Dost už bylo historie. Jak bylo zmíněno, jejich poznámkové bloky jsou určené pro všechny kreativce z oblasti architektury, designu, grafiky, ale i mnohé další. Jsou stylové, nadčasové, elegantní, vyráběné ve Francii nebo Evropě.

V naší nabídce najdete zejména tečkované zápisníky řady Rhodiarama. Kolekce je charakteristická pro svůj sametově hladký obal z umělé kůže, kvalitní jemný papír vyšší gramáže (90 g/m²). Osloví vás svou barevnou škálou, kdy budete zvažovat, zda koupit jen jeden nebo celou kolekci.

Řada Goalbook je vhodná pro tvorbu osobitého diáře. Má očíslované strany (224 stran), 6 stran obsahu, 2 nedatované roční kalendáře (2 × 4 strany). Každý diář má také dvě látkové záložky v různých barvách, rozšiřující se zadní kapsu, elastický uzávěr a pružné poutko na tužku. Tečky, které jsou od sebe vzdáleny 0,5 cm, můžete využít jako linky pro psaní. Bloky mají lepený pružný hřbet. Notes je ideální jako deník typu bullet journal.

 

 

Za zmínku stojí také řada sešitů s ručně prošitými hřbety oranžovou nití. Jde o užší vazbu s 32 listy a vnitřním papírem v barvě ivory. Hodit se vám mohou na různé poznámky, náčrty i v začátcích tvorby bullet journalu. Budou elegantní součástí výbavy pracovní schůzky nebo školení, kdy budete poznámky psát s radostí a nadšením.

Mezi další patří poznámkové zápisníky s 80 listy, které koupíte s tečkami, ale i linkované. Neváhejte přijít na naší pražskou prodejnu, kde si sešity máte možnost "osahat" a vidět na vlastní oči. S výběrem vám rádi poradíme.

Zaujala vás tvorba vlastního bullet journalu a chcete se jí věnovat? Nabídneme vám vše potřebné: od tečkovaných sešitů, po kvalitní psací potřeby, fixy, diářová razítka, samolepky i washi pásky.

V pražské prodejně najdete malou ukázku tvorby vlastního deníku i výběr různých psacích potřeb: propisek, linerů, fixů se štětečkovým hrotem a zvýrazňovačů. Novinkou je růžový regál umístěný poblíž pultu, kde zápisníky značky Rhodia najdete.

Těšíme se na vás v prodejně v Praze 7
Míla a Iva

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (10.0 + 14.8) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru