Akvarelový fix se štětcovým hrotem ECOLINE scarlet červená

Akvarelový fix se štětcovým hrotem ECOLINE scarlet červená

Akvarelový fix ECOLINE brushpen 334 je popisovač se štětcovým hrotem. Brushpen je výjimečně praktick...

Kód:11503340

Záruka:24 měsíců

Dostupnost: skladem

Značka: Royal Talents

Cena 75,00  / ks

 

Popis

Popis: Akvarelový fix se štětcovým hrotem ECOLINE scarlet červená

Akvarelový fix ECOLINE brushpen 334 je popisovač se štětcovým hrotem. Brushpen je výjimečně praktický. Oproti práci s klasickým štětcem nepotřebujete žádné příslušenství, barva nekape a nešpiní, můžete s ním pracovat okamžitě, výborně se hodí pro tvorbu na cestách. ECOLINE BRUSHPEN je bez zápachu.

Změnou tlaku nebo nakloněním šikmého hrotu můžete snadno regulovat šířku stopy - od velice tenké až po 6 mm širokou. S popisovačem můžete snadno tvořit tenké obrysové linky, ale hodí se také pro expresivní energickou kresbu širokými tahy nebo pro vyplňování velkých barevných ploch. BRUSHPEN se hodí jak pro úvodní skici, tak pro jemné dokončovací práce. Popisovače jsou rozmyvatelné vodou a štětecem nebo speciálním BLENDREM (11509020) - rozmývacím fixem, který je také v nabídce.

Pokud zapomenete popisovač zavřít víčkem a barva v hrotu zaschne, nic se neděje. Použijte trochu vody a snadno jej rozmyjete do původní formy.

Tato moderní, univerzální vodová barva v podobě moderního popisovače se štětcovým hrotem je správnou volbou, ať už pracujete na produktovém designu, ilustracích, módních návrzích, kaligrafii, nebo jenom na rychlé kresbě. Její jasné a syté odstíny dodají lesk a život vaší tvorbě. Nevhodné pro děti do 3 let. Varování: Obsahuje malé části. Nebezpečí udušení.
Dotaz na produkt
Dotaz na produkt "Akvarelový fix se štětcovým hrotem ECOLINE scarlet červená"
Kopie na Váš e-mail