CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Autoři Iriska Vohlídková

Iriska Vohlídková

Iriska Vohlídková

Kam až má paměť sahá, vždy jsem se věnovala nějaké tvořivé činnosti. S pletením, háčkováním a šitím jsem začala už na základní škole a v té době má počátek i mé seznamování s papírem. Velkým hitem tenkrát byla písnička Holky z naší školky a já jsem si vytvořila své první „album“ s texty písniček a fotkami těch úžasných zpěváků. Bylo mi 14.

Dnes mám už jiné zájmy, ale tvoření a hlavně to papírové mi zůstalo. Alba, přáníčka a scrapbookové stránky všeho druhu tvořím neustále. Scrapbooking, cardmaking, Project Life – to je můj život. Pořádám výtvarné kurzy, víkendové tvořivé pobyty, lektoruji workshopy, vytvářím pro kreativní weby návody na tvoření, jsem členem design týmů, a také jsem psala blog pro firmu Sizzix. Jsem spoluautorkou knihy Cardmaking a minialba, která vyšla v roce 2013 v nakladatelství Grada a také spoluautorkou knihy Scrapbooking – papír s příběhem, která vyšla v roce 2015 v nakladatelství Zoner Press. Baví mě se s vámi potkávat nejen na kurzech ale i v prodejně v Praze nebo na výstavách. 

Sbírám hygienicky balené cukry, miluji cestování, baví mě psát blog, mám ráda výzvy a zjistila jsem, že bych nemohla žít na pustém ostrově, protože potřebuji k životu společnost mé rodiny a stejně tvořivých a aktivních lidí.

Články autora

Nahoru