CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Blog Akce 24. 5. 2024 Tvořivý den s ambasadory v prodejně v Praze

Akce

24. 5. 2024 Tvořivý den s ambasadory v prodejně v Praze

Tvořte s námi! To je naše heslo, které jsme do posledního písmene naplnili na naší akci v Davoně. Setkání s vámi nás vždy povzbudí, jsme rádi, že jsme pro vás inspirací.

Místo konání:

Na místě představili kreativní a výtvarné trendy ambasadoři
značky Davona Iriska Vohlídková, Jitka Nejedlá a Jan Diblíček.

Iriska Vohlídková – ambasadorka Davony, lektorka kreativních kurzů, autorka návodů, blogerka vám představí novinky z Davony. Víte jak se používají magnetické prostorové raznice a co všechno umí? Už jste slyšeli o technice punch art? Přijďte se podívat a vyzkoušet, jak na to. Na místě se můžete přihlásit na kurzy, které Iriska lektoruje, například alkoholové inkousty nebo mixed media.

Připravili jsme pro vás ukázky použití silikonových forem, do kterých je možné odlévat reliefco, beton, mýdlo, nebo je možné použít samotvrdnoucí hmoty. Hmoty jsme měli na vyzkoušení klasické a jako novinku jsme představili hmotu odlehčenou, která je vhodná všude tam, kde není možné použít klasické odlitky, které mohou mít vyšší váhu.

 

 

Jitka Nejedlá ambasadorka Davony, která vystudovala scénografii, pracuje v divadle a jejím koníčkem je malování a celoživotní láskou je pro ni akvarel. Mohli jste se podívat Jitce pod ruku, jak svižnými tahy namalovala obraz. Jitka zodpověděla všechny dotazy a pomohla zájemcům s výběrem pomůcek na malování, a to jak začátečníkům tak těm pokročilým.

  

Jan Diblíček ambasador Davony, kreativec, redaktor tvořivých časopisů. Honza vám ukáže své oblíbené kreativní techniky, které si vyzkoušel u mnoha svých návodů, které prezentuje například v Loskutákovi nebo jiných pořadech v televizi. Honza představil zájemcům umělecký krepový papír na výrobu květin, raznice klasické i skvělé magnetické raznice, kterými můžete razit kdekoli v prostoru. Mohli jste si také vyzkoušet zažehlování korálků, ze kterých je možné vytvořit nekonečně vzorů.

  

   

WORKSHOP pro děti na místě – ozdobte si zvířátko z kartonu krásnými papíry décopatch.

Michal Špaček se chopil zvířátek a všem na místě představil zvířátka décopatch a krásné jemné papíry décopatch. S dětmi tvoří rád, je to vedoucí mladých hasičů a po výstavě Kreativ Ostrava, kde vedl seminář pro pedagogy, je to i zkušený lektor. 

  

  

ESPRIT BOHEMIA s.r.o.

Nakladatelství  Esprit Bohemia nám věnovalo své časopisy na tvoření pro vás a každý návštěvnbík získal časopis s nápady a návody na kreativní tvoření zdarma. Pokud rádi tvoříte, můžete si objednat předplatné časopisu Tvoříme s láskou nebo Tvoříme s dětmi.

A to není všechno, měli jsme výbornou kávu od Alchymisty (jedna z nejlepších kaváren v Praze 7) a občerstvení, které bylo k dispozici pro všechny návštěvníky. 

Na video z akce se můžete podívat:

Děkujeme všem, kde jste se na nás přišli podívat, vyrobit si něco hezkého nebo jen tak na kus řeči. Těšíme se na vás zase příště!

Tvořte s námi.

Tým Davona.

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (14.6 + 39.1) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru