CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Blog Akce Jaký byl Kreativ Ostrava podzim 2022

Akce

Jaký byl Kreativ Ostrava podzim 2022

Kreativ Ostrava je výstava, které se Davona účastní od jejího vzniku. Letošní podzimní Kreativ 2022 byl pro nás výjimečný tím, že jsme byli oficiálním partnerem výstavy.

Na Kreativ Ostrava se rádi vracíme. Těšíme se na naše milé zákazníky, na atmosféru, zkrátka máme rádi ten kreativní šrumec. Po dvou letech, kdy nebylo možné výstavy pořádat, jsme nevěděli, zda návštěvníci budou mít chuť přijít se podívat na všechny novinky, které vystavující nabízeli, nakoupit si dárky a užít si kreativní workshopy.

Mile jste nás překvapili svým zájmem a my jsme si užili setkání s vámi.

Připravili jsme pro vás výstavní plochu a letos jsme se zaměřili na odlévání mýdla. V Davoně jsme se nadchli pro mýdlo díky jednoduchosti odlití, krásným formám, barvám a vůním a rozhodli jsme se, že i Kreativ se ponese v mýdlovém duchu a příprava začala vystavením materiálu a pomůcek na výstavní ploše.

V Davoně nabízíme přes 12 000 položek kreativního materiálu. Není v našich silách vystavit vše, ale další obsáhlou oblastí, kterou se v Davoně zabýváme, jsou alba a jejich dekorování. Hodí se ke každé příležitosti a najdete u nás nejen samotná alba v mnoha velikostech a barvách, ale i samolepky, lepicí materiál nebo fixy, které k jednoduché výrobě potřebujete. Na místě jste sami zjistili, že to zvládne každý.

Samozřejmostí na našem stánku jsou i razítka a vyřezávací šablony do Big Shotu, inkousty, lepení, zkrátka vše, co potřebujete na výrobu přáníček a papírových dekorací.

Nezapomněli jsme ani na workshop, který byl opět o mýdle. Mohli jste si vyzkoušet, jak zábavné to je. Vznikly luxusní kousky v dárkové krabičce.

  

Zúčastnili jsme se také semináře pro pedagogy, který Kreativ každoročně pořádá, a všichni účastníci od nás dostali dáreček. To byste neuhádli, co to bylo. Ano, odlitek mýdla :-)

Na galerii fotografií z výstavy se můžete podívat na stránce Kreativ Ostrava

Děkujeme všem, kdo jste nás přišli pozdravit, nakoupili jste nebo jste si s námi užili tvoření. Pořadatelům Kreativ Ostrava děkujeme za profesionální podmínky pro výstavu, za skvělou propagaci a komunikaci.

Tvořte s námi.

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (8.9 + 5.0) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru