CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Blog Akce Jaký byl Kreativ Ostrava podzim 2023

Akce

Jaký byl Kreativ Ostrava podzim 2023

Davona se zúčastnila výstavy Kreativ Ostrava jako její oficiální partner. Přivezli jsme s sebou nejen spoustu kreativního zboží, ale i oblíbený workshop se zvířátky.

Výstava Kreativ Ostrava je naše srdeční záležitost, účastníme se od jejího vzniku a letos jsme se již podruhé účastnili jako oficiální partner výstavy. Rádi se do Ostravy vracíme, potkáváme se s našimi zákazníky, těšíme se na tvořivou atmosféru a vozíme s sebou novinky, které právě frčí v kreativním světě.

Připravili jsme pro vás výstavní plochu a letos jsme se zaměřili na děti a na oblíbená zvířátka z kartonu, která jsou hitem u všech dětí už mnoho let.

Takto vypadá výstavní plocha při našem příjezdu.

Takto vypadá výstavní plocha po hodinách usilovné práce celého kolektivu.

Letos jsme s sebou měli zdatné pomocníky a práce šla rychle od ruky.

Přivezli jsme s sebou mnoho různých produktů, vánoční zboží a vše, co u nás máte rádi a pro co se pravidelně vracíte. Není v našich silách přivézt celý e-shop, ale každý rok máte možnost udělat si v Davoně objednávku a my vám ji rádi přivezeme.

Letošní workshop přímo na stánku jsme věnovali dětem a tvoření s kartonovými zvířátky a skvělými designovými papíry Décopatch. Děti lepení bavilo, a když se stalo, že už neudržely pozornost, zastoupili je rodiče a ty to bavilo někdy více než děti.

Zúčastnili jsme se také semináře pro pedagogy, který Kreativ každoročně pořádá. Letos byla změna v tom, že to nebyla jen přednáška, ale každý si mohl vyzkoušet tři kreativní techniky na dekorovaném jezevčíkovi z kartonu. Všichni workshop zvládli pod vedením Michala Špačka, který se své role lektora zhostil více než dokonale.

Na galerii fotografií z výstavy se můžete podívat na stránce Kreativ Ostrava. 

Děkujeme všem, kdo jste nás přišli pozdravit, nakoupili jste nebo jste si s námi užili tvoření. Pořadatelům Kreativ Ostrava děkujeme za profesionální podmínky pro výstavu, za skvělou propagaci a komunikaci.

Tvořte s námi.

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (36.1 + 49.6) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru