CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Blog Akce Podpořili jsme předvánoční bazar klubu Motolák

Akce

Podpořili jsme předvánoční bazar klubu Motolák

V Davoně rádi pomáháme a podporujeme charitativní akce a jedna z těch tradičních je i předvánoční jarmark dobrovolnického klubu Motolák z lékařské fakulty v Praze.

 

Každoročně poskytujeme materiální podporu studentům Lékařské fakulty v Praze, dobrovolnickému klubu Motolák. I budoucí lékaři jsou velmi kreativní a tašky, které namalují a následně prodávají na dobročinném bazaru si mnohdy nezadají s uměleckými díly. Bazar se uskutečnil 12. 12. 2022 a Davona i díky textilním taškám, které poskytla jako sponzorský dar, mohla být při tom.

 


 

Citujeme z e-mailu studentů, kteří se bazárku zúčastnili:
Krásny dobrý deň, 
v mene Dobrovoľníckeho klubu Motolák by sme Vám ešte raz chceli veľmi pekne poďakovať za podporu Predvianočného Bazárika Vaším darom v podobe 50 plátených tašiek. Aj vďaka Vám sa tento rok podarilo vyzbierať neuveriteľných 
86 500 Kč. Sme nesmierne šťastní, že sa nám pre Centrum následné péče FN Motol podarilo vyzbierať túto rekordnú čiastku a verte, že naozaj veľký podiel na nej máte práve Vy. Plátené tašky zdobené študentami našej fakulty patrili medzi najobľúbenejšie a boli vypredané ako prvé.

 

Plátěná tašky

Textilní polotovary

 

Prostory nemocnice před Velkou posluchárnou voněly skořicí a teplými vaflemi, chodbami zněly vánoční koledy a každý se měl možnost v předvánočním shonu zastavit, naladit se na vánoční atmosféru a přispět na dobrou věc.

Tvořte s námi. 

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (4.0 + 3.1) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru