CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Blog Akce Pomoc kočičímu útulku

Akce

Pomoc kočičímu útulku

Pomáháme našemu oblíbenému kočičímu útulku Dobré ruce z.s. ze Zlína a sledujeme jejich cestu poté, co útulek vyhořel.

Davona podporuje dlouhodobé projekty a mezi jeden z nich patří i finanční podpora kočičího útulku Dobré ruce, z. s. Zlín. Každoročně přispíváme na provoz útulku, který funguje od roku 2012 jako občanské sdružení a příspěvková organizace, kde všichni pracují bez nároku na honorář. Nechtěným, toulavým, týraným a zraněným kočičkám poskytují základní a veterinární péči a hledají pro ně nový domov.

Možná si pamatujete na náš článek o tom, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. O kočičím útulku to zřejmě platí také. Na začátku dubna 2022 vyhořeli.

Díky pomoci dobrých lidí se útulek přestěhoval a začal se budovat znovu. 

Kočkám zde postupně vytvoří prostředí s možností nadechnout se čerstvého vzduchu, proběhnout v trávě, hřát si kožíšky na sluníčku nebo je skropit kapkami deště. Své tlapičky budou moci otisknout v čerstvě napadaném sněhu či blátě nebo zaseknout drápky do kůry stromů, po kterých budou moci lézt. Kočky budou mít své bezpečné místo plné radosti a zážitků a příznivci útulku a hosté budou moci prožít své radostné chvilky s kočičkami.

Bohužel při rekonstrukci spadla střecha a opět se oddálil sen o tom, že kočičky budou žít v prostředí, kde budou šťastné. 

Davona přispěla na vybudování nového útulku, a i vy se můžete zúčastnit a přispět na obnovu střechy útulku. Sbírka trvá do 1. 7. 2023 a pak je možné přispět finančním darem, materiální pomocí nebo dočasnou péčí. 

 

Můžete přispět finančním darem, materiální pomocí nebo dočasnou péčí. 

Kočičku můžete i adoptovat nebo jí poskytnout dočasný domov. Jak na to, se dozvíte na www.zlin-dobreruce.cz.

                                             

Doufáme, že se k nám připojíte i vy.

Tvořte s námi.

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (40.2 + 35.0) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru