CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Blog Akce Předvánoční bazar klubu Motolák 2023

Akce

Předvánoční bazar klubu Motolák 2023

V Davoně každým rokem již tradičně podporujeme charitativní akci předvánoční jarmark dobrovolnického klubu Motolák z lékařské fakulty v Praze.

Každoročně poskytujeme materiální podporu, textilní plátěné tašky, studentům Lékařské fakulty v Praze. Dobrovolnický klubu Motolák a budoucí lékaři jsou velmi kreativní a tašky, které namalují a následně prodávají na dobročinném bazaru si mnohdy nezadají s uměleckými díly. Bazar se uskutečnil před Vánocemi a Davona i díky textilním taškám, které poskytla jako sponzorský dar, mohla být při tom.

Pro Centrum následné péče FN Motol se podařilo vybrat 79 018 Kč a celková vybraná částka bude ještě vyšší, protože studenti spojí výtěžek ze dvou akcí. 

Citujeme organizátorku: Chtěla bych Vám ještě jednou jménem celého Dobrovolnického klubu poděkovat za podporu naší akce. Myslíme si, že výsledek stojí skutečně za to. 

To si myslíme i my, protože namalované a vyšité tašky byly skutečně kreativní nápadité a určitě se těm, kdo si je koupili, budou hodit nejen jako praktická věc, ale získali i umělecké dílo.

Plátěná tašky

Textilní polotovary

 

 

Tvořte s námi. 

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (49.3 + 37.9) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru