CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Blog Scrapbook Deník táborníka

Scrapbook

Deník táborníka

Chystají se vaše děti na tábor? Připravte jim v den odjezdu překvapení. Deník, kam si mohou zaznamenávat své zážitky. Jako bonus darujte balíček drobností, který je potěší a zabaví ve slabších chvilkách.

Materiál a pomůcky

Postup

1. Z papíru vystřihněte obdélník 6x8cm, hrany "poničte" nůžkami.

2. Z pauzovacího papíru natrhejte nepravidelný obdélník cca o 1-0,5cm větší. Nalinkujte si obdélník z papíru a nadepište, linky poté vygumujte.

3. Nalepte popsaný papírový obdélník nejprve na pauzák, následně pauzovací papír na sešit.

4. Ozdobte samolepkami a dřevěnými tečkami.

5. Vyberte si motiv z plastové šablony a obkreslete na první vnitřní stránku a popište, případně dozdobte další samolepkou. Dle libosti a fantazie dozdobte i další stránky.

6. Popište výstižně papírový sáček, do kterého vložte pár malých překvapení a zajistěte kolíčkem. Já jsem zvolila plastové krabičky dvou velikostí a lahvičku na přírodní poklady (např. kamínek, písek z řeky nebo potoka, kytičku, kterou bude potřeba vylisovat). Děti mohou naplněné krabičky pak darovat babičce apod.

7. Záleží jen na vaší fantazii, čím sáček naplníte. Můžete připojit krátký dopis na vysvětlenou. Přiložit oblíbenou laskominu, dopisní papír... Těšíte se, jakými "poklady" děti krabičky naplní?

Tvořte s námi.

Pro Davonu
Míla Maříková

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (45.7 + 48.2) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru