CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Blog Scrapbook Valentýnské přání

Scrapbook

Valentýnské přání

V dnešní době je dobrá každá chvilka, kdy si dokážete udělat čas pro svou lásku a dát najevo, že i v tom každodenním spěchu je máte pořád rádi.
10. 2. 2021

Materiál a pomůcky

Postup

Malé stolní dekorace

1. Jedno polystyrénové srdíčko nechte bílé, druhé nabarvěte na červeno. Na krátkou špejli nalepte malé medvídkové výseky a spolu s kytičkou zapíchněte do srdíček.

2. Ozdobte i hrníček na čaj nebo kávu: na velké červené srdce nalepte menší bílá srdíčka, nahoře udělejte dva otvory, kterými protáhněte slabou kloboukovou gumu a tu pak uvažte na hrnek.

3. Další stolní dekorace je výřez z Big Shotu. Pomocí šablony Bigz – jmenovka v filigránovou fontánkou vyřízněte z bílé čtvrtky celou jmenovku. Vlastní "fontánku" pak vyřízněte ještě jednou z červeného putníkovaného papíru a nalepte na jmenovku. Vystřihněte i obdélník se zakulacenými roky, na který nalepte pomocí 3D lepicích čtverečků další medvídkový výřez. Celou jmenovku napatinujte červenou barvou.

Přání

1. U krémového přání si nejprve orazítkujte celou plochu velkoplošným razítkem s drobnými srdíčky. Pak si udělejte rohovou raznicí na přání ozdobné rohy a tytéž vyražte i na červeném srdíčkovém papíru. Vhodně zkombinujte

2. Čtvercové přání není klasicky otvírací, ale je nazdobené nastojato. Základem je opět vrstvení různých barevně ladících papírů. Ozdobná kolečka vyřežte na Big Shotu. A nechybí samozřejmě ani další medvídek a bohaté zdobení – kovová srdíčka, kytičky, nápisy a červené kamínky.

3. Vysoké přání je nejjednodušší: Na červený základ nalepte výsek s medvídkem, do spodní části navrstvěte nápis – lepte 3D polštářky. Vše doplňte mašličkou a jednoduchými malými srdíčky z raznice.

Dárkové obaly

1. Pokud jste svému milému (milé) koupili k Valentýnu i dárek, určitě si udělejte čas i na výrobu obalu – tedy papírové tašky na větší nebo krabičky na menší dárek.

2. Na bílou papírovou tašku opět navrstvěte papíry a výsek s obrázkem. U papíru otrhejte hrany. Vše doplňte stužkami, mašlí, velkou květinou a červeným srdcem vyříznutým na Big Shotu. Pomocí tohoto strojku si také vyřízněte velká červené písmena, ze kterých vytvoříte nápis PRO TEBE.

3. Pokud je váš dárek menších rozměrů, bude stačit malá papírová krabička. Opět přijde ke slovu Big Shot – šablona Bigz vyřízne celý základ krabičky včetně rýhování. Pokud strojek nemáte, existují na tuhle krabičku i plastové šablony, které překreslíte na papír a vystřihnete. Krabičku pak slepte a dozdobte malou visačkou, stříbrným srdíčkem a vrstvenou kytičkou s červeným kamínkem uprostřed.

Tvořte s námi.

Pro Davonu
Sylva Šporková

10. 2. 2021

Zpět na přehled

Nahoru