CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Blog Speciální techniky Kartonová písmena v jarních barvách

Speciální techniky

Kartonová písmena v jarních barvách

Písmena z kartonu jsou efektní dekorací na svatbu, oslavu nebo do bytu. Vyberte si oblíbené iniciály nebo slovo poskládejte z jednotlivých písmen, která si jednoduše nastříkejte barvou ve spreji.

Materiál a pomůcky

Postup

1. Vyberte si velikost písmen, která se vám budou nejvíce hodit. Pro tento návod jsme použili písmena vysoká 12 cm a dva odstíny křídové barvy Pinty Plus ve spreji.

     

2. Jak správně nastříkat písmena se podívejte v instruktážním videu.

3. Na podložku si připravte igelit, který ochrání okolí od barvy. Sprej se mírně rozstříkne do stran. Nastříkat písmena je jednoduché, přesto zhlédněte video, abyste viděli, jak plynule písmena nastříkat. Zvolte si barvu a písmena nastříkejte z jedné strany, nechte zaschnout a nastříkejte je i z druhé strany. 

     

3. Zvolte si druhý odstín barvy, abyste je různě v nápisu prostřídali, případně si zvolte počet barev, které chcete použít.

   

4.  Na zeleně nastříkané písmeno, kde je už barva suchá, nastříkejte růžovou barvu tak, že jen mírně zatlačíte na aplikátor. Barva nebude pod tlakem a z otvoru bude spíše kapat než stříkat a toho využijte pro kropenatý efekt.

  

5.  Pokud by se vám například v příštím roce líbila jiná barevná kombinace, není nic jednoduššího než kartonová písmena znovu přestříkat.

Inspirujte se a využijte písmena například na svatbě jako iniciály novomanželů nebo je použijte jako jména dětí do dětského pokoje a nezapomeňte ani na dekorace z různých slov.

Tvořte s námi.

Pro Davonu
Iriska Vohlídková

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (40.6 + 48.1) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru