CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Blog Speciální techniky Mixed média deska na poznámky

Speciální techniky

Mixed média deska na poznámky

Potřebujete si zapsat co nakoupit a na co nezapomenout? Vyrobte si desku na poznámky, protože rýžový papír s dlaždicemi skvěle barevně ladí. Desky s klipem jsou přesně to, co potřebujete.

Materiál a pomůcky

Postup

1. Desky natřete bílou akrylovou barvou jako základní podklad pod rýžový papír.

Profi Tip: Vybrala jsem papír s motivem dlaždic, krásně se hodí do kuchyně.

2. Rýžový papír nalepte na desky lepidlem na decoupage. Papír můžete použít vcelku nebo natrhat na kousky a přilepit lepidlem. Rýžový papír propustí lepidlo, přesto je lepší natřít lepidlem podklad, nalepit papír, vyhladit větším plochým štětcem a dát vrstvu lepidla i na horní stranu. Pokud nebudete chtít lakovat, obvykle stačí tato vrstva lepidla.

3. Vyzkoušejte na dekorování metalické vločky. Sem tam potřete desky lepidlem vhodným na metalické vločky, nalepte je a jemným štětcem omeťte přebytek zpět do nádoby. 

4. Dekorování a zdobení už je jen na vás a vaší fantazii.

Profi Tip: Okraje desek natřete modrou akrylovou barvou. Po zaschnutí naneste přes šablonu bílou hustou akrylovou barvu a nechejte zaschnout. Potom použijte patinu a zatřete lehce celé desky, aby dostaly vintage nádech.

5. Na Big Shotu z pěnovky vyřízněte nápis, který chcete použít. Barva pěnovky není důležitá, budete ji natírat akrylovou barvou.

  

6. Použijte zlatou a hnědou akrylovou barvu a přetřete nápis, použijte i metalické zlaté vločky. Přidejte zápisník, aktuální kalendář, nezapomeňte na tužku, kterou přivažte provázkem.

Tento praktický pomocník bude slušet každé kuchyni! Teď už nic nezapomenete!

Tvořte s námi.

Pro Davonu
Iva Šťastná

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (11.6 + 37.6) *

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru