CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Blog Speciální techniky Rekvizity pro svatební fotokoutek

Speciální techniky

Rekvizity pro svatební fotokoutek

Hledáte inspiraci na svatební zábavu? My pro vás máme návod, jak si jednoduše vyrobit doplňky do fotokoutku, které se budou hodit při focení.

Materiál a pomůcky

Postup

1. Připravte si škrabošky a masky. Výhoda masek, které zakoupíte v e-shopu, je ta, že jsou pevné a mají delší životnost než ty papírové. Pokud je nemáte, vystřihněte si je z papíru vyšší gramáže. Budete potřebovat akrylovou barvu a nejlépe pěnový štětec. 

   

2. Masku natupujte akrylovou barvou po celém povrchu z vnější strany a nechte zaschnout. Pokud je to potřeba, přidejte druhou vrstvu. Nenatírejte barvou masku zevnitř, kde ji budete přikládat na obličej.

     

3. Z papíru si vystřihněte obočí nebo třeba knír.

   

4.  Na kraftový papír si tužkou nakreslete různé vzory (brýle, mašle, knír, pusu) a zkrátka vše, co by se mohlo hodit při focení. Nezapomeňte na správnou velikost rekvizit.    

  

5.  Vše vystřihněte nůžkami, ruční práce se cení a doplňky do fotokoutku získají na originalitě.

6. Použijte nejlépe permanentní popisovač, aby se hlášky do fotokoutku, malůvky a popisy nerozmazaly, a napište vzkazy na bubliny a vybarvěte všechny rekvizity. 

TIP: Nezapomeňte na vtipné hlášky. Focení na svatbě je především zábava.

  

7.  Na dozdobení rekvizit použijte například tekuté 3D perly. Například na obroučkách brýlí tak vznikne 3D efekt z bílých teček.

8. Na kraftový papír vhodný do tiskárny vytiskněte nápisy a vystřihněte je do tvaru bubliny. Větší bubliny se budou hodit při focení většího množství lidí.

  

9. Na špejle do fotokoutku použijte dřevěné tyčky, které budou sloužit jako držáky papírových rekvizit. Přilepte je tavnou pistolí na zadní stranu.

 

S vtipnými rekvizitami si užijete spoustu legrace a o tom svatba je.

Tvořte s námi.

Pro Davonu
Iva Šťastná

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (43.7 + 15.9) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru