CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Blog Speciální techniky Velikonoční dekorace s leštěnými vajíčky

Speciální techniky

Velikonoční dekorace s leštěnými vajíčky

Způsobů, jak dekorovat jarní věnečky a velikonoční vajíčka, je nepočítaně, ale my vám ukážeme, že máme ještě další tip. Pojďte si vyzkoušet metalické leštidlo.

​​​​​

Postup

1. Metalické leštidlo určitě stojí za vyzkoušení. Metallic Gilding Polish má konzistenci krémové pěny a je dodáván v balení současně s houbičkou k aplikaci leštidla, která je umístěna ve víčku. Tento rychleschnoucí gel na bázi vody lze použít na různé povrchy jako například MDF, papír, domácí dekorace nebo na velikonoční vejce z papíru.

2. Dekorace bude závěsná a skvěle se bude hodit ke zlatému kovovému kruhu s velkým očkem pro zavěšení. Připravte si umělé květiny a jutový provázek.

3. Pokud máte Big Shot, vyřízněte si vejce z papíru a použijte embosovací kapsu, abyste získali reliéf. Můžete vajíčka vystřihnout i nůžkami. Použijte papír, který má savý povrch. Na nesavém podkladu leštidlo "klouže", dá se nanášet tupováním.

4. Použijte leštidlo, které nanesete na houbičku, která je ve víčku lahvičky. Houbičku před použitím namočte do teplé mýdlové vody a poté přebytečnou vodu vytlačte. Namočte houbu do leštidla a kruhovým pohybem zvýrazněte embosované detaily nebo pokryjte celou plochu. Leštidlo lze také aplikovat prstem, hadříkem, válečkem nebo dokonce razítkem.

5. Na houbičku moc netlačte, tam, kde je embosovaný vzor, tam se leštidlo nedostane. Je to zajímavý efekt, kdy kolem srdíček vzniknou bílá kolečka. Leštidlo velmi rychle zaschne a nerozmaže se.

6. Do výřezu vajíčka si udělejte dírku pomocí raznice nebo klasickou děrovačkou a použijte jutový provázek, který přivážete na vajíčko. Na konci provázku udělejte mašličku a vše přilepte k větvičce tavnou pistolí.

7. Větvičky a umělou květinu svažte provázkem a také přilepte tavnou pistolí ke kruhu. Pokud chcete, doplňte dekoraci sisalovým vláknem.

8. Leštidlo lze použít na většinu povrchů, vyzkoušejte i vatové vejce. Leštidlo rychle zaschne a to i ve větší vrstvě. Využijte houbičku, naberte větší množství leštidla a vytvořte na povrchu mapy.

Dekorování vajíček je jednoduché, vytvořte si velikonoční vejce z papíru jako hezkou dekoraci na váš stůl.

Tvořte s námi.

Pro Davonu
Iriska Vohlídková

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (49.5 + 10.8) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru