CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Blog Výroba přání Přání jako leporelo

Výroba přání

Přání jako leporelo

Leporelo možná znáte jako knihu pro děti, ale víte, že i přání může vypadat jako skládané leporelo? Jak na to? Velmi jednoduše, protože přání je polotovar, který si ozdobíte dle své fantazie.

Materiál a pomůcky

Postup

1. Vánoční přání může být i dekorace do bytu. Připravte si leporelo z kraftového papíru, bílou akrylovou barvu a plochý štětec.

   

2. Bílá akrylová barva bude imitovat sníh, který k zimě neodmyslitelně patří. Natřete jemnými tahy štětcem střechy, stromy, zkrátka vrchní část přání.

     

3. Po zasušení barvy použijte washi pásky ve vánočních barvách nebo designu, který se vám líbí a naepte pásky po celé spodní délce přání. Využijte barevně sladěných pásek v jednom balení a pásky navrstvěte.

 

5. Toto leporelové přání se skládá ze šesti částí, proto nápis Veselé Vánoce vyjde přesně do všech částí přání. Přidejte dřevěné dekorace a nemusí to být jen vločky.

6. Doplňte samolepicí kamínky, pokud budete chtít, můžete dokreslit zimní motivy. Balení obsahuje i kraftové obálky, pokud vám zůstanou dekorace nebo písmena, přidejte je i na obálky.

7. Leporelové přání mohou zdobit i děti, protože v jednom balení najdete 3 nebo 25 kusů přáníček. Zapojte do výroby i děti a užijte si adventní čas. Přání jako dekorace ozdobí nejeden parapet a může přivítat advent ve vašem domově. 

 

Tvořte s námi.

Pro Davonu
Iriska Vohlídková

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (0.9 + 48.2) *

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru