CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Výtvarné potřeby Fixy, popisovače Permanentní fixy Akrylové Pintor F akrylové popisovače sada a papírové jmenovky (4+12ks)

Pintor F akrylové popisovače sada a papírové jmenovky (4+12ks)

Kód zboží: 4074-S4J EAN: 3131910572510
Značka: Pilot

Skladem < 3 ks

236,19 Kč

Popis - Pintor F akrylové popisovače sada a papírové jmenovky (4+12ks)

Balení obsahuje 4ks popisovačů Pilot Pintor F s hrotem fine 1mm (černý, červený, bílý a metalický zelený) a 12ks jmenovek na vánoční stůl (2 motivy jelen a stromy).
Akrylový vysoce odolný vláknový popisovač na vodní bázi téměř na všechny povrchy. Vodě a světlu odolný. Šířka stopy 0,7mm. Pigmentový inkoust je vhodný na papír, dřevo, sklo, keramiku, plast, kov, textil apod. Před použitím protřepejte se zavřeným víčkem. 3-4x stlačte hrot o podložku, dokud nenasákne inkoustem. Pokud popisovač déle nepoužíváte, postup zopakujte. Popisovač nemá výměnnou náplň. Skladujte vodorovně. Nepoužívejte na povrchy, které přijdou do styku s potravinami. Nenanášejte na kůži.

Parametry

Permanentní ne
Sada ano
Barva mix barev

Značka Pilot

Již sto let je Pilot synonymem inovativních řešení pro psaní. Nasloucháním zákazníkům výzkum umožnil vytvořit nové standardy v oblasti psaní, a to uvedením kuliček na tekutý inkoust, gelového inkoustu a nověji FriXion, kuliček na termosenzitivní inkoust, oslavovaných milovníky per po celém světě. 

Nahoru