CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Výtvarné potřeby Fixy, popisovače Permanentní fixy Akrylové Pintor F akrylový popisovač hrot 1mm černá + Dárek

Novinka

Pintor F akrylový popisovač hrot 1mm černá + Dárek

Kód zboží: SW-PT-F-B EAN: 4902505541421
Značka: Pilot

Skladem

72,60 Kč

Popis - Pintor F akrylový popisovač hrot 1mm černá + Dárek

DÁREK K NÁKUPU: kupte 1ks produktu Pintor F a získáte zdarma 1ks FriXion Fineliner - gumovací fineliner s tenkým hrotem a jemným gumovacím inkoustem. Akce platí do vyprodání zásob.

Akrylový vysoce odolný vláknový popisovač na vodní bázi téměř na všechny povrchy. Vodě a světlu odolný. Šířka stopy 1mm. Pigmentový inkoust je vhodný na papír, dřevo, sklo, keramiku, plast, kov, textil apod. Před použitím protřepejte se zavřeným víčkem. 3-4x stlačte hrot o podložku, dokud nenasákne inkoustem. Pokud popisovač déle nepoužíváte, postup zopakujte. Popisovač nemá výměnnou náplň. Skladujte vodorovně. Nepoužívejte na povrchy, které přijdou do styku s potravinami. Nenanášejte na kůži.

Značka Pilot

Již sto let je Pilot synonymem inovativních řešení pro psaní. Nasloucháním zákazníkům výzkum umožnil vytvořit nové standardy v oblasti psaní, a to uvedením kuliček na tekutý inkoust, gelového inkoustu a nověji FriXion, kuliček na termosenzitivní inkoust, oslavovaných milovníky per po celém světě. 

Nahoru