CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Výtvarné potřeby Olejové barvy Barvy Olejové barvy Umton 60ml

Olejové barvy Umton 60ml

Kód zboží: UM-60.xxx
Značka: Umton
Více variant
Cena od 88,94 Kč

Varianty produktu

88,94 Kč
88,94 Kč
88,94 Kč
88,94 Kč
88,94 Kč
88,94 Kč

Další varianty

Popis - Olejové barvy Umton 60ml

Barva je vyrobena z prvotřídních, jemně mletých pigmentů, jejichž chemické složení je spolehlivé (bez nežádoucích příměsí) a je dokonale odolná vůči agresivitě prostředí.
  • Pigmenty nejvyšší kvality jsou pojeny lněným rafinovaným olejem s malým číslem kyselosti.
  • Speciální pozitivní vlastnost barvám UMTON dodává stabilizátor, který se do těchto barev v nepatrném množství přidává. Je vyráběn z jakostních přírodních surovin a v barvě působí jako neutralizátor, prodlužuje její trvanlivost při zachování nezměněné prvotřídní kvality po desítky let
  • Okamžitým pozitivním efektem používaného stabilizátoru je zlepšení konzistence barvy, která je hladce máslovitá, avšak je "krátká".
  • Náplň 60 ml.
Upozornění: produkt obsahuje látky škodlivé pro životní prostředí. Nevhodné pro děti do 12-ti let.

Značka Umton

Jedna část historie se začíná psát v roce 1910, kdy v Praze založil akademický malíř Josef Štolovský výrobu uměleckých barev značky ŠTOLO, která vyráběla mistrovské barvy olejové, temperové a akvarelové. Jednalo se o rodinnou firmu. V roce 1996 mění firma název na UMTON BARVY a tuto značku nesou od roku 1996 všechny její výrobky, jak je známe dnes (umělecké barvy olejové, temperové, akvarelové a přípravky pro uměleckou malbu).

Nahoru