CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Papír a Scrapbooking Inkousty a polštářky Inkousty alkoholové Alkoholový inkoust Pentart 20 ml topaz-blue

Alkoholový inkoust Pentart 20 ml topaz-blue

Kód zboží: 21045 EAN: 5997412771992
Značka: pentart

Skladem < 3 ks

70,79 Kč

Popis - Alkoholový inkoust Pentart 20 ml topaz-blue

Rychleschnoucí permanentní alkoholový inkoust, modrá medium. Používá se na lesklý papír, kov, plast, sklo, polymerové hmoty a jiné hladké povrchy. Není vhodný na razítkování, scrapbooking a cardmaking, protože rychle zaschne. Lze ředit a zesvětlovat pomocí blenderu. Neobsahuje kyselinu. Obsah 20ml. Hořlavé, nevhodné pro děti. Nebezpečí: Může způsobit podráždění dýchacích cest (H335). Zabraňte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/výparů/aerosolů (P261). Uchovávejte mimo dosah dětí (P102).

Podívejte se na instruktážní video:

Parametry

Barva modrá
Sada ne
Alkoholový ano
Distress ne
Mystik ne
Permanentní ne
Pigmentový ne
Pigmentový prášek ne
Ve spreji ne
Doplněk ne

Značka pentart

Pentacolor Ltd. je rodinná společnost založená před 30 lety profesionálními chemiky. Hlavní činností je vývoj a výroba kreativních hobby chemikálií. Vlastní laboratoř a moderní továrna umožňují neustálé inovace a rychlou reakci na požadavky trhu. Rostoucí vývoj a výrobní kapacita dělá z Pentartu spolehlivého výrobce. Filozofií firmy je vysoká kvalita, flexibilita a úplné uspokojení potřeb zákazníků. 

Nahoru