CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Papír a Scrapbooking Inkousty a polštářky Inkousty permanentní Polštářek Archival Ink mini sada č.3

Polštářek Archival Ink mini sada č.3

Kód zboží: AITK64848 EAN: 789541064848
Značka: Ranger

Není skladem

340,49 Kč
Sada polštářků Archival napuštěných permanentním inkoustem, který je po zaschnutí stálý, odolný proti vyblednutí a voděodolný. Ideální na razítkování, ale i akvarelové vybarvování a jiné akvarelové techniky. Více

Alternativy

836,72 Kč

Popis - Polštářek Archival Ink mini sada č.3

Balení obsahuje 4 ks polštářků Distress Archival (hickory smoke, vintage photo, ground espresso a black soot).

Polštářek napuštěný permanentním inkoustem, který je trvanlivý na mnoha různých podkladech, a je odolný proti vyblednutí. Inkousty Archival jsou permentní, voděodolné.

Skvěle se hodí na razítkování, zejména na akvarelové techniky. Vhodné jsou i na použití na polymerové hmoty jak upečené, tak ještě před upečením. Získáte ostrý otisk, který se nebude rozmazávat ani při dalším nanášení inkoustů nebo barev na vodní bázi. Neobsahuje kyselinu.

Inkoust je napuštěn na standartním polštářku 4,5x3,3cm.

Neobsahuje kyselinu a je permanentní na matném i lesklém papíru. Na matných podkladech uschne volně na vzduchu, na lesklých podkladech je třeba dosušit horkým vzduchem.

Určeno pouze pro dospělé.

Parametry

Barva mix barev
Velikost polštářku 4,5 x 3,3 cm

Značka Ranger

Americká společnost Ranger byla založena v roce 1929 a vyvinula inkousty pro banky, pro ruční razítkování. Když v roce 1975 převzal společnost Vincent DiLascia, přidal do inkoustu nové barvy a otevřel tak dveře do dosud neznámého světa, který ovlivnil vývoj inkoustů. Značka má působivou kolekci inkoustů a prášků pro vytváření různých efektů a pro pro fixaci uměleckých děl. Kromě toho má rozsáhlou nabídku razítek, šablon a mnoho dalšího příslušenství. 

Nahoru