CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Papír a Scrapbooking Inkousty a polštářky Inkousty pigmentové Razítkovací polštářek 10ks duha

Razítkovací polštářek 10ks duha

Kód zboží: 204888470 EAN: 4005329079344
Značka: Heyda

Není skladem

110,38 Kč

Popis - Razítkovací polštářek 10ks duha

Sada barevných polštářků, které obsahují pigmentovou razítkovací barvu na olejovo-vodní bázi. Ideální pro jednorázové tvoření s dětmi, otisky jsou jemné, světlé. Inkoust je určen na savé papíry a kartony. Porézní molitanová poduška s malým množstvím inkoustu, náhradní inkoust není k dispozici. Rozměr 2,3x2,3cm. Polštářky jsou vystouplé cca 3mm. Barvy polštářků: žlutá, oranžová, červená, růžová, zlatá, světle modrá, tmavě modrá, stříbrná, zelená, tmavě zelená. Varování: Nebezpečí udušení, obsahuje malé části. Nevhodné pro děti do 3 let.

Parametry

Barva duhová
Velikost polštářku 2,3x2,3
Sada ano
Alkoholový ne
Distress ne
Mystik ne
Permanentní ne
Pigmentový ano
Pigmentový prášek ne
Ve spreji ne
Doplněk ne

Značka Heyda

Kreativní produkty značek HEYDA již po desetiletí stojí za kvalitou a atraktivitou v hobby průmyslu. Kreativní sortiment nabízí vše kolem šperků, papíru a lepenky, modelování a lití, barev, textilu, dekorací a floristiky, nástrojů i běžného řemeslného zpracování všeho, po čem srdce kutila touží. Díky neobvyklé rozmanitosti lze každý řemeslný trend excelentně implementovat.

Nahoru