CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Papír a Scrapbooking Papíry speciální Kartonový papír Kartonový papír A4 béžovo hnědý kraft vhodný do tiskárny 120g/m2 (25ks)

Kartonový papír A4 béžovo hnědý kraft vhodný do tiskárny 120g/m2 (25ks)

Kód zboží: 975001C EAN: 3329689750011
Značka: Clairefontaine

Skladem

108,08 Kč

Popis - Kartonový papír A4 béžovo hnědý kraft vhodný do tiskárny 120g/m2 (25ks)

Kraftový papír o gramáži 120g/m2. Ph-neutrální, neobsahuje kyselinu, vysoká odolnost světlu a stárnutí. Kvalita probarvení listu po celé struktuře (tj. do hloubky, ne jen na povrchu). Barva papíru se ve skutečnosti může mírně lišit. Papíry mají jemnou strukturu proužků. Papír je vhodný do tiskárny. Rozměr 21x29,7cm.

Připravili jsme pro vás článek, kde zjistíte, jaký skicák je pro danou výtvarnou techniku nejvhodnější.

Parametry

Barva kraft
Gramáž papíru 120
Rozměr A4

Značka Clairefontaine

Výroba papíru má dlouhou tradici od vzniku prvních papíren již v XVI. století. Společnost Papeteries de Clairefontaine zahájila výrobu v roce 1858. V roce 1880 zahájila výrobu obálek a poté bude následovala výroba zápisníků. Tři aktivity: papír, obálky a zápisníky jsou stále v nabídce firmy. Papeteries de Clairefontaine nevyrábí svou papírovou pastu, ale dodává ji ze světových trhů. To jim neumožňuje diverzifikovat zdroj tak, aby odpovídal vysoké kvalitě složení jeho papírů, například dlouhými vlákny ze Skandinávie pro svou rezistenci nebo krátkými vlákny, která pro svoji neprůhlednost a vlastnosti nátěru pochází z bresilienových eukalyptových lesů. Kromě jejich dceřiné společnosti Everbal nevyrábí pouze recyklovatelné papíry bez barvení a bělení. 

Nahoru