CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Textil a hedvábí Barvy na textil Klasické barvy na textil Barva na textil Dora Textile 50ml - metalická světle modrá

Barva na textil Dora Textile 50ml - metalická světle modrá

Kód zboží: DT1145 EAN: 8699036734649
Značka: Cadence Boya

Skladem

99,81 Kč

Varianty produktu

Popis - Barva na textil Dora Textile 50ml - metalická světle modrá

Barva na textil Dora Textile značky Cadence má vysokou krycí schopnost a lze ji ředit vodou. Barvu cyclamen lze vzájemně míchat s ostatními barvami. Před použitím ji dobře protřepejte. Dá se nanášet štětcem, pěnovým štětcem nebo špachtlí. Po malování barvu dobře zafixujte zažehlením (alespoň 5 min) přes pečicí papír nebo z rubové strany, nejlépe 24 hodin po aplikaci. Takto dekorovaný textil můžete prát otočený na rub na šetrný prací program. Barva je netoxická, má akreditaci CE i EN71.

Parametry

Barva modrá
Objem 50
Sada ne
Metalická ano

Značka Cadence Boya

Cadence Art & Hobby Paints je turecká značka v hobby průmyslu, které prioritou je poskytovat zákazníkům výrobky nejvyšší kvality. Produkty cadence používají profesionální malíři, umělci, řemeslníci a bezpečně se používají i ve školách. Rozsáhlé produktové řady barev, médií, produktů se speciálními efekty si Cadence klade za cíl uspokojit všechny potřeby svých zákazníků.

Nahoru