CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Textil a hedvábí Barvy na textil Klasické barvy na textil Mramorovací barva ve spreji 200ml

Mramorovací barva ve spreji 200ml

Kód zboží: AL-MS-00.xxx
Značka: Cadence Boya
Mramorovací barva ve spreji 200ml

Mramorovací barva ve spreji 200ml

Mramorovací barva ve spreji je vhodná na všechny povrchy včetně textilu. Více

Popis - Mramorovací barva ve spreji 200ml

Sprej vhodný na všechny povrchy včetně textilu. Vytváří mramorový efekt snadno a rychle. Obsah 200 ml. Jak aplikovat: Dekorovaný podklad musí být čistý, suchý a odmaštěný. Povrchy, které nebudete dekorovat, zamaskujte (zakryjte). Sprej před použitím dobře protřepejte po dobu alespoň 3 minut. Před nastříkáním na projekt otestujte sprejování na testovacím materiálu. Sprejujte ze vzdálenosti cca 30-60 cm. Asi po 2 minutách můžete dekorovaný povrch prosušit tupováním, po 15 minutách je dekorovaný povrch suchý na dotek. Doporučujeme na dekorovaný předmět použít závěrečný ochranný lak. V případě aplikace na textil zažehlete projekt z rubu přes pečící papír po dobu 3 min. Teplotu nastavte dle informace od výrobce na cedulce textilu. Po použití očistěte trysku a ukládejte víkem dolů. Varování: Extrémně hořlavý aerosol. Obsah je pod tlakem: pokud je produkt vystaven teplu, může při kontaktu s očima dojít k vážné oční iritaci. Obal a tuto informaci pečlivě uschovejte. Uložte mimo dosah dětí, nepokládejte ne horké povrchy, ke zdroji tepla, k otevřenému ohni, ke zdroji jiskření nebo dalším zdrojům vznícení. Nekuřte. Nesprejujte do ohně, plamene, nebo do dalších zdrojů vznícení. Po použití plechovku nevhazujte do ohně, nepoškozujte. Chraňte před slunečním zářením. Chraňte před teplotami nad 50°C. Plechovky odevzdávejte do sběrného dvora.

Značka Cadence Boya

Cadence Art & Hobby Paints je turecká značka v hobby průmyslu, které prioritou je poskytovat zákazníkům výrobky nejvyšší kvality. Produkty cadence používají profesionální malíři, umělci, řemeslníci a bezpečně se používají i ve školách. Rozsáhlé produktové řady barev, médií, produktů se speciálními efekty si Cadence klade za cíl uspokojit všechny potřeby svých zákazníků.

Nahoru