CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Textil a hedvábí Barvy na textil Klasické barvy na textil Perleťová barva ve spreji na tmavý textil 100ml - růžová

Perleťová barva ve spreji na tmavý textil 100ml - růžová

Kód zboží: FS1103 EAN: 8699036760327
Značka: Cadence Boya

Skladem < 3 ks

160,29 Kč

Varianty produktu

Další varianty

Popis - Perleťová barva ve spreji na tmavý textil 100ml - růžová

Tekutá barva ve spreji na textil Your Fashion značky Cadence je ředitelná vodou. Barva je ideální na černý a tmavý textil. Barvy lze vzájemně míchat, za mokra se do sebe zapíjí a vytváří nové odstíny. Před použitím barvu dobře protřepejte. Jednoduchá manipulace. Barvu lze nanášet přes šablonu či volně sprejovat. Nejdříve vždy stříkejte světlou barvu a přidávejte tmavší. Po malování barvu dobře zafixujte zažehlením (alespoň 5 min) přes pečicí papír nebo z rubové strany, nejlépe 24 hodin po aplikaci. Takto dekorovaný textil perte v ruce nebo jej můžete prát otočený na rub na šetrný prací program. Barvy jsou bez zápachu, netoxické, mají certifikaci EN 71. Obsah 100 ml.

Parametry

Barva růžová
Objem 100
Sada ne
Metalická ne
Třpytivá ano

Značka Cadence Boya

Cadence Art & Hobby Paints je turecká značka v hobby průmyslu, které prioritou je poskytovat zákazníkům výrobky nejvyšší kvality. Produkty cadence používají profesionální malíři, umělci, řemeslníci a bezpečně se používají i ve školách. Rozsáhlé produktové řady barev, médií, produktů se speciálními efekty si Cadence klade za cíl uspokojit všechny potřeby svých zákazníků.

Nahoru