CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Textil a hedvábí Barvy na textil Klasické barvy na textil Textilní barva Style Matt Fabric 59 ml - červená matná

Textilní barva Style Matt Fabric 59 ml - červená matná

Kód zboží: F609 EAN: 8699036731327
Značka: Cadence Boya

Není skladem

99,81 Kč

Varianty produktu

Cena od 99,81 Kč
99,81 Kč

Popis - Textilní barva Style Matt Fabric 59 ml - červená matná

Textilní hustá barva na textil Style Matt Fabric značky Cadence je ředitelná vodou. Má krémově jemnou konzistenci, sytý pigment. Barvu lze vzájemně míchat s ostatními barvami. Před použitím ji dobře protřepejte. Dá se nanášet štětcem, pěnovým štětcem nebo špachtlí. Po malování barvu dobře zafixujte zažehlením (alespoň 5 min) přes pečicí papír nebo z rubové strany, nejlépe 24 hodin po aplikaci. Takto dekorovaný textil můžete prát otočený na rub na šetrný prací program. Barva je netoxická, má certifikaci CE i EN71.

Parametry

Barva červená
Objem 59
Sada ne
Metalická ne

Značka Cadence Boya

Cadence Art & Hobby Paints je turecká značka v hobby průmyslu, které prioritou je poskytovat zákazníkům výrobky nejvyšší kvality. Produkty cadence používají profesionální malíři, umělci, řemeslníci a bezpečně se používají i ve školách. Rozsáhlé produktové řady barev, médií, produktů se speciálními efekty si Cadence klade za cíl uspokojit všechny potřeby svých zákazníků.

Nahoru