CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Textil a hedvábí Barvy na textil Klasické barvy na textil Textilní barvy Style Matt Fabric 59 ml

Textilní barvy Style Matt Fabric 59 ml

Kód zboží: AL-F6.xxx
Značka: Cadence Boya
Více variant
Cena od 99,81 Kč

Varianty produktu

Další varianty

Popis - Textilní barvy Style Matt Fabric 59 ml

Textilní hustá barva na textil Style Matt Fabric značky Cadence je ředitelná vodou. Má krémově jemnou konzistenci, sytý pigment. Barvu lze vzájemně míchat s ostatními barvami. Před použitím ji dobře protřepejte. Dá se nanášet štětcem, pěnovým štětcem nebo špachtlí. Po malování barvu dobře zafixujte zažehlením (alespoň 5 min) přes pečicí papír nebo z rubové strany, nejlépe 24 hodin po aplikaci. Takto dekorovaný textil můžete prát otočený na rub na šetrný prací program. Barva je netoxická, má certifikaci CE i EN71.

Značka Cadence Boya

Cadence Art & Hobby Paints je turecká značka v hobby průmyslu, které prioritou je poskytovat zákazníkům výrobky nejvyšší kvality. Produkty cadence používají profesionální malíři, umělci, řemeslníci a bezpečně se používají i ve školách. Rozsáhlé produktové řady barev, médií, produktů se speciálními efekty si Cadence klade za cíl uspokojit všechny potřeby svých zákazníků.

Nahoru