CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Hobby barvy, decoupage Lepidla a laky na decoupage Lak Mod Podge se zlatými třpytkami vhodný do myčky 236ml

Lak Mod Podge se zlatými třpytkami vhodný do myčky 236ml

Kód zboží: CS17292 EAN: 028995172922
Značka: Plaid

Skladem

384,78 Kč

Popis - Lak Mod Podge se zlatými třpytkami vhodný do myčky 236ml

Vrchní lak se třpytkami na vodní bázi lze použít na sklo, keramiku, kov nebo jiný neporézní materiál. Po zaschnutí vytváří vysoce trvanlivý a voděodolný povrch. Je vhodný na předměty, které musí odolávat namáhání, vydrží při mytí předmětu v myčce nádobí v horním koši. Vhodný do interiéru i exteriéru. Před použitím několikrát rolujte zavřenou nádobu s lakem po stole, aby se obsah dobře promíchal. Nanášejte měkkým štětcem. Naneste 2 až 3 vrstvy laku, mezi jednotlivými vrstvami nechejte 1 až 2 hodiny zaschnout. Potom nechejte "dozrát" 28 dní než předmět poprvé vložíte do myčky. Po každém použití uzavřete nádobu. Ještě vlhký štětec nebo houbičku vyčistěte mýdlovou vodou. Obsah 236ml. Netoxický. Skladujte při pokojové teplotě. Po každém použití pečlivě uzavřete.

Parametry

Lak a lepidlo ne
Lak ano
Lepidlo ne

Značka Plaid

Plaid Enterprises, Inc., je jedním z největších a nejrozmanitějších výrobců kreativních kutilských produktů na světě. Inovace produktů a odhodlání neustále se měnícím potřebám spotřebitelů učinily rodinu produktů Plaid mezi nejuznávanějšími a nejžádanějšími značkami po celém světě. Společnost byla založena v roce 1976 a dnes je Plaid předním výrobcem barev. 

Nahoru