CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Kreativita a škola Modelína Sada z modelovací samotvrdnoucí hmoty - papoušek

Sada z modelovací samotvrdnoucí hmoty - papoušek

Kód zboží: 100747 EAN: 5712854133760
Značka: Silk Clay

Skladem

119,79 Kč

Popis - Sada z modelovací samotvrdnoucí hmoty - papoušek

Sada na výrobu postavičky - ze samotvrdnoucí hmoty Silk clay (hedvábná modelovací hmota). Ze sady můžete vytvořit postavičku dle návodu na obalu. Balení obsahuje: hedvábná hmota bílá, červená, černá, žlutá, zelená a modrá v plastové krabičce a hladítko.
Hmota je vhodná na modelování a nanášení na předměty, jako je karton, polystyren, dřevo, apod. Před použitím hmotu důkladně propracujte hnětením, potom vymodelujte tvar nebo kuličku pevně přitiskněte na předmět a rovnoměrně rozetřete po povrchu. Barvy lze mezi sebou míchat. Hmota na vzduchu sama vytvrdne za 1-3 dny v závislosti na její velikosti a tloušťce modelu. Hmotu lze také válečkem vyválet do tenké vrstvy na plastové podložce a po vytvrdnutí stříhat nebo vyrážet tvary raznicí na papír. Tvary pak můžete lepit nebo spojovat malým kouskem čerstvé hmoty. Modelovací hmota je měkká a vysoce přilnavá, nešpiní. Nezpracovanou hmotu skladujte v uzavřené plastové krabičce. Dokud hmota zcela nevytvrdne, můžete jí vrátit pružnost hnětením s trochou vody. Po úplném vytvrdnutí ji již není možné změkčit.
Nevhodné pro děti do 3 let. Varování: obsahuje malé části! Nebezpečí udušení. Dílky mohou odpadnout a způsobit udušení. Používejte pod dohledem dospělých.

Značka Silk Clay

Hedvábná modelovací hmota, která se podle fantazie válí, tvaruje a sestavuje z menších kousků do podoby postaviček, zvířátek nebo předmětů. Hmota je samotvrdnoucí na vzduchu.

Nahoru