CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Výtvarné potřeby Skicáky Pastel uhel tužka Skicák Graf it (90g/m2, 80 listů) A6 - barva obalu dle skladové dostupnosti

Skicák Graf it (90g/m2, 80 listů) A6 - barva obalu dle skladové dostupnosti

Kód zboží: 966190 EAN: 3329680966190
Značka: Clairefontaine

Skladem

48,81 Kč

Popis - Skicák Graf it (90g/m2, 80 listů) A6 - barva obalu dle skladové dostupnosti

Skicák ve více barvách obalu (růžová, modrá, oranžová a zelená), do objednávek dodáváme dle skladové dostupnosti. Skicák vhodný na kresbu tužkou, uhlem nebo pastely. Gramáž 90g/m2. Formát A6. Skicák má perforované listy, které lze snadno vyjmout. Obsahuje 80 bílých listů. Nevhodné pro děti do 3 let.

Parametry

Velikost A6
Gramáž papíru 90g/m2
Barva papíru bílá
Kresba ano
Malba ne
Fix ne
Tužka, pastelka ano
Uhel, pastel ano
Inkoust, tuš ne
Manga, komiks ne
Akvarel ne
Tempera, kvaš ne
Akryl ne
Olej ne
Studentský ne

Značka Clairefontaine

Výroba papíru má dlouhou tradici od vzniku prvních papíren již v XVI. století. Společnost Papeteries de Clairefontaine zahájila výrobu v roce 1858. V roce 1880 zahájila výrobu obálek a poté bude následovala výroba zápisníků. Tři aktivity: papír, obálky a zápisníky jsou stále v nabídce firmy. Papeteries de Clairefontaine nevyrábí svou papírovou pastu, ale dodává ji ze světových trhů. To jim neumožňuje diverzifikovat zdroj tak, aby odpovídal vysoké kvalitě složení jeho papírů, například dlouhými vlákny ze Skandinávie pro svou rezistenci nebo krátkými vlákny, která pro svoji neprůhlednost a vlastnosti nátěru pochází z bresilienových eukalyptových lesů. Kromě jejich dceřiné společnosti Everbal nevyrábí pouze recyklovatelné papíry bez barvení a bělení. 

Nahoru