CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Výtvarné potřeby Skicáky Pastel uhel tužka Skicák Vert de Gris Paint On Mix media lepený (250g/m2, 30ks) A4

Skicák Vert de Gris Paint On Mix media lepený (250g/m2, 30ks) A4

Kód zboží: 975705 EAN: 3329689757058
Značka: Clairefontaine

Skladem

255,19 Kč

Popis - Skicák Vert de Gris Paint On Mix media lepený (250g/m2, 30ks) A4

Univerzální skicák Paint On se středně kyselým papírem bez obsahu kyselin v tlumeném odstínu šedo zelené umožňuje nanášet materiál v několika vrstvách. Šedo zelený odstín a světlé zrno dodávají vzoru kontrast a hloubku. Odolné proti poškrábání. Vhodné pro akvarel, akryl, tužku, uhel, pastel, fixy, inkoust, kvaš a mixed media. Typ upevnění - lepená vazba, umožňuje snadno oddělit list s hotovým vzorem. Šedo zelená barva papíru poskytuje více neomezené tvůrčí svobody podporou uměleckých experimentů, které někdy vedou k úžasným výsledkům. Gramáž 250g/m2, velikost A4, počet listů 30ks.

Značka Clairefontaine

Výroba papíru má dlouhou tradici od vzniku prvních papíren již v XVI. století. Společnost Papeteries de Clairefontaine zahájila výrobu v roce 1858. V roce 1880 zahájila výrobu obálek a poté bude následovala výroba zápisníků. Tři aktivity: papír, obálky a zápisníky jsou stále v nabídce firmy. Papeteries de Clairefontaine nevyrábí svou papírovou pastu, ale dodává ji ze světových trhů. To jim neumožňuje diverzifikovat zdroj tak, aby odpovídal vysoké kvalitě složení jeho papírů, například dlouhými vlákny ze Skandinávie pro svou rezistenci nebo krátkými vlákny, která pro svoji neprůhlednost a vlastnosti nátěru pochází z bresilienových eukalyptových lesů. Kromě jejich dceřiné společnosti Everbal nevyrábí pouze recyklovatelné papíry bez barvení a bělení. 

Nahoru