CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Hobby barvy, decoupage Formy na odlévání Plastové pružné Forma na modelování s texturou A5 nízká - Korzet

Forma na modelování s texturou A5 nízká - Korzet

Kód zboží: K3PTA507 EAN: 8024273999191
Značka: Stamperia

Skladem < 3 ks

43,83 Kč

Popis - Forma na modelování s texturou A5 nízká - Korzet

Nízká forma je ideální v kombinaci s pružnou strukturovací pastou K3P53. Forma není určena pro potravinářské účely (pro styk s jídlem), ani na výrobu kosmetiky (mýdla).Tato forma je určena pro pružné odlévací hmoty. Sádra, beton nebo odlévací hmota RELIEFCO nejsou vhodné, odlitek by byl moc nízký a snadno by se lámal. Na odlitky můžete po ztuhnutí použít libovolné akrylové barvy, případně tempery nebo vodovky. Motivy - korzet, ozubená kola, text. Rozměr formy cca A5. Nevhodné pro děti do 3 let.

Podívejte se na instruktážní video:

Značka Stamperia

STAMPERIA jako značka byla uvedena na trh v roce 1995. První kolekce zahrnovala šablony, razítka, akrylové barvy, dekupážní papíry a rýžový papír - v té době senzační novinka, protože Stamperia byla první společností na světě, která tiskla na rýžový papír. STAMPERIA je dnes lídrem v oblasti umění a řemesel a kreativních hobby a má distributory a prodejce ve více než 60 zemích světa. 

Nahoru