CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Hobby barvy, decoupage Formy na odlévání Plastové pružné Odlévací forma husy (není určeno na potravinářské a kosmetické účely)

Novinka

Odlévací forma husy (není určeno na potravinářské a kosmetické účely)

Kód zboží: 9500104 EAN: 4016299138924
Značka: EFCO

Skladem

127,90 Kč

Popis - Odlévací forma husy (není určeno na potravinářské a kosmetické účely)

Plastová forma na vylévání reliéfů pro dekorační účely je vhodná na odlévání odlévacích hmot jako je reliefco, beton, sádra apod. Motiv husa, husy. Forma není určena pro potravinářské účely (pro styk s jídlem), ani na výrobu kosmetiky (mýdla) určené k dalšímu prodeji. Tato forma je určena pro odlévací hmoty a pryskyřice. Při odlévání vždy postupujte podle návodu na odlévací hmotě. Rozměr odlitků cca od 5x9,5cm do 8x10cm ( š x v ). Výška odlitku cca 1cm.

Jak si vyrobit odlitek z odlévací hmoty Reliefco se dozvíte v našem návodu.

Značka EFCO

Efco creative GmbH, obchodující pod značkou Efco, je jedním z předních německých dodavatelů řemeslných a hobby produktů. Efco působí ze svého skladu a distribučního centra o rozloze 11 000 m2 v malebné oblasti „Der Pfalz“ v jihozápadním Německu. Efco nabízí více než 15 000 produktových řad dodávaných po celé Evropě a zbytku světa. Společnost efco creative GmbH vlastní a spravuje rodina Erlerů.

Nahoru