CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Výtvarné potřeby Malířská plátna Plátna na desce Malířské plátno na desce 20x20cm přírodní

Malířské plátno na desce 20x20cm přírodní

Kód zboží: 341478 EAN: 3329680341478
Značka: Clairefontaine

Skladem

50,20 Kč

Popis - Malířské plátno na desce 20x20cm přírodní

Malířské plátno. Univerzální transparentní nátěr. Vhodné pro olej, akryl a kvaš. Složení: 75% bavlna, 25% polyester. Dokonale vypnuté hnědo-zelené plátno na kartonové desce silné 3mm. Plátno je opatřeno speciální univerzální podkladovou vrstvou vhodnou na nejrůznější techniky. Formát 20x20cm.

Parametry

Rozměr 20x20
Kulaté ne
Barva přírodní
Sada ne
Na rámu ne
Na desce ano
S rámečkem ne
Samolepicí ne
Doplněk ne

Značka Clairefontaine

Výroba papíru má dlouhou tradici od vzniku prvních papíren již v XVI. století. Společnost Papeteries de Clairefontaine zahájila výrobu v roce 1858. V roce 1880 zahájila výrobu obálek a poté bude následovala výroba zápisníků. Tři aktivity: papír, obálky a zápisníky jsou stále v nabídce firmy. Papeteries de Clairefontaine nevyrábí svou papírovou pastu, ale dodává ji ze světových trhů. To jim neumožňuje diverzifikovat zdroj tak, aby odpovídal vysoké kvalitě složení jeho papírů, například dlouhými vlákny ze Skandinávie pro svou rezistenci nebo krátkými vlákny, která pro svoji neprůhlednost a vlastnosti nátěru pochází z bresilienových eukalyptových lesů. Kromě jejich dceřiné společnosti Everbal nevyrábí pouze recyklovatelné papíry bez barvení a bělení. 

Nahoru