CZK Měna
Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Hobby barvy, decoupage Floristika Pomůcky floristika Světelný řetěz do elektrické zásuvky, žlutá (3,75m)

Světelný řetěz do elektrické zásuvky, žlutá (3,75m)

Kód zboží: 57820079 EAN: 4008525688655
Značka: Ursus

Skladem

59,76 Kč

Popis - Světelný řetěz do elektrické zásuvky, žlutá (3,75m)

Ozdobný světelný řetěz obsahuje 10ks elektrických svíček a 1ks náhradní žárovky. Svíčky jsou od sebe vzdáleny cca 25cm, celková delka 3,75m, z toho přívodní kabel cca 1,5m. Vhodné jako vánoční dekorace, na slavnostní stoly apod. Výrobek je určen pro vnitřní dekorativní osvětlení. Výkon 10x0,84W a 230V. Obsahuje vypínač. Pouze pro vnitřní použití.
Před použitím se přesvědčte, že jsou žárovky správně usazeny. Nevyměňujte žárovky, pokud je výrobek zapojen do el. sítě. Vadné žárovky okamžitě vyměňte za žárovky se stejnou specifikací napětí a proudu, aby nedošlo k přehřátí. Nepoužívejte světelný řetěz uvnitř obalu. Nepřipojujte tento elektrický výrobek k žádnému jinému řetězci světel. Nepoužívejte světelný řetěz s vadným kabelem.

Značka Ursus

80% výrobků je vyrobeno v Německu s pečetí kvality „Made in Germany“. Buntpapierfabrik Ludwig Bähr - URSUS® je inovativní, kreativní a flexibilní obchodní partner, který splňuje širokou škálu požadavků zákazníků. Cílem je vyvíjet nejlepší možné produkty pro konečného spotřebitele.

Nahoru